Компанія Apple не дає належних умов роботи

Грудень 30, 2012

Компанія Apple не дає належних умов роботи

Багато фахівців замислюються рано чи пізно про можливості отримати роботу в найдорожчою компанії і не просто потрапити в ряди співробітників Apple Store, а безпосередньо брати участь у розробці iOS і пристроїв компанії. Але варто відмітити, що в цьому році Apple не визнали найбільш дружній корпорацією. За даними Cult of Mac, за поточний рік у кілька разів впала задоволеність своєю роботою у співробітників Apple. Їх не влаштовують умови, в яких доводиться працювати і раптові кадрові перестановки. Багато хто думають – як може не подобається працювати в такій компанії? Але що відбувається в штаб-квартирі технологічного гіганта, адже ніхто не знає.

Багато припускають, що причини можуть опинитися в матеріальному забезпеченні. Корпорація, у якої 100 млрд. доларів вільних коштів, досить високою зарплатою забезпечити своїх співробітників не може. Рівно за один рік середня зарплата працівників знизилася на 2 000 доларів. Відповідно, такою динамікою ніхто не може бути задоволений. Слід врахувати, що корпорація мала нещодавно проблеми на біржі NASDAQ і в результаті капіталізація впала на кілька десятків мільярдів. Але по короткостроковому поведінки компанії на ринку цінних паперів судити про тієї чи іншої компанії так явно не варто. Для великих світових IT-корпорацій це цілком звичайна ситуація, так як у всіх трапляються і стрімкі злети, і значні падіння.

Еще наши предки выбрали дерево как самый хороший материал для создания различных предметов быта, и в наши дни дерево и резьба по дереву очень ценятся ведь ручную работу не заменит не дин станок! Если вас интересует резьба на любых видах дерева смело обращайтесь в компанию derevo-rezba.com.ua – тут вы найдете хороших специалистов которые сделают работу быстро и качественно!Зверніть увагу:

Добавить комментарий