Компанія Apple вирішила придбати Color Labs

Січень 5, 2013

Компанія Apple вирішила придбати Color Labs

Компанію розробника Color Labs, яка створила мобільну соціальну мережу Color, викупила корпорація Apple. Про цю угоду стало відомо з недавнього судового розгляду між засновниками. Як повідомляє TechCrunch, 19 листопада Адам Уитерспун – один із засновників Color Labs подав позов до чинного голови Білла Нгуена, звинувачуючи його в залякуванні та приниженні співробітників. Нагадаємо, що Уитерспун зараз не працює в компанії. Крім усього іншого колишній співзасновник зазначив, що найголовніший продукт Color на ринку «провалився», а ключові активи продані Apple. Нгуен відмовив йому в можливості працювати в Apple разом з деякими іншими співробітниками Color Labs, а замість цього була запропонована грошова компенсація.

Ще в середині жовтня з’явилися чутки про придбання Color Labs компанією Тіма Кука, але офіційного підтвердження не отримали. Цей позов є першим документом про що відбулася угоди та за інформацією TechCrunch, покупка обійшлася корпорації Apple в 7 млн. американських доларів. В інших джерелах називають суми від 2 до 5 мільйонів. Варто помітити, що в 2010-2011 роках в компанію інвесторами було вкладено близько 40 млн. доларів. Соціальна мережа Color призначена для обміну текстовими повідомленнями, фотографіями та відео. Свою роботу сервіс почав в березні минулого року. Додаток для роботи з Color вже існує в Facebook, а також розробники випустили клієнти для Android і iOS.

Если вас интересует такая тематика как Нигилизм то рекомендую не тратить время на лишние поиски информации в сети, а сразу перейти на популярный сайт www.wlgdh.com тут вы найдете много полезной информации не только по этой тематике но и по многим другим.Зверніть увагу:

Добавить комментарий