Компанія Eizo Nanao Corporation представила нові монітори

Вересень 8, 2011

Компанія Eizo Nanao Corporation представила нові монітори

В модельному ряді японської компанії Eizo Nanao Corporation поповнення, компанія представила нові монітори з розмірами екранів 23 дюйма.
Нові моделі під назвою FlexScan EV2335W і FlexScan EV2315W отримали біле світлодіодне підсвічування, а також підтримують Full HD і відрізняються енергоефективністю та ергономічністю, що робить їх придатними рішеннями для різних бізнес-завдань.

При цьому модель FlexScan EV2335W забезпечена IPS панеллю з кутами огляду 178/178 градусів, а в FlexScan EV2315W використовується недорога TN панель (170/160 градусів).Обидва широкоформатних монітора обладнані стійкою з можливістю регулювання по висоті на 165 мм, нахилу, повороту і обертання, а також демонструють стандартну яскравість 250 кд/м2 і коефіцієнт контрастності 1000:1.


Крім того, є динамік на 0,5 вата плюс функції Auto EcoView і EcoView Optimizer,автоматично регулюють яскравість екрану залежно від зовнішньої освітленості і відображуваного контенту. Обидві новинки забезпечені п’ятирічною гарантією, при цьому FlexScan EV2315W має час відгуку 5 мс і порти D-Sub і DVI-D, а у FlexScan EV2335W присутні роз’єми D-Sub, DVI-D і DisplayPort і час відгуку 6 мс при переході від сірого до сірому. Нажаль варість моніторів на данний момент не відома.

 

Врядли в мониторах от фирмы Eizo используються такие детали как шестигранник из нержавейки, но если Вам необходимо получить информацию о продаже деталей из метала обратитесь к профессионалам – компании ООО Электровек-сталь

 Зверніть увагу:

Добавить комментарий