Компанія Hewlett-Packard виходить в лідери на ринку продажів техніки

Січень 13, 2013

Компанія Hewlett-Packard виходить в лідери на ринку продажів техніки

Як говориться у квартальному звіті агентства Canalys, компанія Hewlett-Packard за обсягами поставок на світовому ринку персональних комп’ютерів повернула собі колишнє лідерство. Головна особливість підходу аналітиків до оцінки ринкової частки всіх виробників – це облік постачань крім ноутбуків і настільних комп’ютерів, ще і планшетів, які також, на їх думку, відносяться до категорії ПК. Інші найбільші аналітичні агентства, у тому числі Gartner і IDC, планшети не вважають персональними комп’ютерами. Таким чином, в 1-му кварталі поточного року, за даними Canalys на світовий ринок було поставлено 15,8 млн. примірників техніки HP. Розрив з найближчим конкурентом при цьому – компанією Apple становив лише 40 000 пристроїв.

Нагадаємо, що кварталом раніше корпорація Apple займала перше місце. Як вважають аналітики, це пояснюється високими продажами iPad. Вендор поставив на ринок за підсумками 1-го кварталу 11,8 млн. планшетів і лише 4 млн. настільних систем і ноутбуків. Для порівняння, в 4-ом кварталі минулого року Apple поставила близько 15 млн. iPad і 5 млн. ноутбуків, зайнявши лідируючу позицію і 17% ринку. На 3-му місці зараз знаходиться китайська Lenovo, яка порівняно з аналогічним періодом 2011-го збільшила постачання майже на 50%. І замикають п’ятірку лідерів компанії Acer і Dell, показавши негативну динаміку. За цей період на світовий ринок було поставлено в цілому 107 млн. ПК, що на 21% більше минулорічного показника. Зростання продемонстрували майже всі категорії комп’ютерів, хоча не такий, як у планшетів, поставки яких зросли на 200%.

Вы собираетесь, посетить Венгрию ? В таком случае лучшего места для отдыха и расположения чем Отель Europa Fit Hotel 4* Хевиз вам не найти! Тут вас ждет высокий уровень комфорта и очень приятные цены!Зверніть увагу:

Добавить комментарий