Компанія ICL-КПО стала золотим партнером Microsoft

Грудень 20, 2012

Компанія ICL-КПО стала золотим партнером Microsoft

Компанія ICL-КПО ВС отримала нову компетенції Microsoft System Management рівня Gold. Даний статус говорить про те, що ICL-КПО ВС є досвідченим і професійним системним інтегратором, свідчить про високої кваліфікації фахівців компанії та успішний досвід впровадження рішень на базі продуктів Microsoft System Center.

Рішення Microsoft System Management дозволяють легко створити цілісну ІТ-систему на підприємстві і консолідувати програми, досягаючи при цьому максимальної вигоди від управління бізнес-додатками і покращуючи результативність та ефективність наявних ІТ-ресурсів.

Ці технології вирішують критично важливі проблеми, пов’язані з управлінням і роботою ІТ-інфраструктури: відновлення після збоїв, віртуалізацію і консолідацію серверів і центрів даних, об’єднання всіх компонентів ІТ-середовища в єдину систему, централізоване управління ІТ-додатками і службами.

Рішення System Center характеризуються низькою сукупною вартістю володіння і високою рентабельністю інвестицій, завдяки конкурентоспроможної моделі ліцензування і найкращим економічними показниками.

Нагадаємо, що в лютому цього року ICL-КПО ВС отримала компетенції Microsoft Systems Management рівня Silver, а тепер піднялася ще на одну сходинку.

Все мы знаем что с помощью красивых растений можно не только украсить нашу квартиру но и добавить в ней целебного воздуха который производиться благодаря зеленым посадкам, конечно за своими растениями необходимо следить и если вас интересует ирисы размножение то рекомендую обратить внимание на информацию из сайта www.irisy.com.ua – тут вы найдете очень много всего полезного и сможете ухаживать за растениями профессионально и правильно!Зверніть увагу:

Добавить комментарий