Компанія Microsoft вдосконалює сортування кінофільмів

Вересень 10, 2011

Компанія Microsoft вдосконалює сортування кінофільмів

Компанія Microsoft офіційно підтвердила угоду з стартапом Jinni з придбання технології семантичного сортування. Тепер вона займається ліцензуванням даної технології, щоб надалі використовувати її як для мобільних, так і для настільних платформ.Нова система сортування може з успіхом застосовуватися для класифікування різних телешоу і кінофільмів за сюжетом, настроєм, а також стилю. Швидше за все, для цих цілей вона і була придбана, проте подробиці компанією Microsoft поки не розголошуються.

До речі, існує версія,що Microsoft в недалекому майбутньому стане використовувати систему в вдосконаленої версії Windows Media Center, підключеного до онлайнового магазину, призначеному для Windows Phone, а також Windows 8. Зокрема, система може порекомендувати тому чи іншому клієнтові фільм або телешоу, в залежності від його смаків.Схожим чином придбана система може бути використана також і в сервісі Xbox Live Marketplace

Возможно Вас интересует информация как сделать видео урок? Тогда загляните на данный сайт и вы получите полную информацию по этому вопросу!Зверніть увагу:

Добавить комментарий