Компанія Samsung демонструє можливості AMOLED дисплея

Грудень 5, 2011

Компанія Samsung демонструє можливості AMOLED дисплея

Інженери компанії Samsung вирішили здивувати користувачів можливостями сучасних гнучких екранів які можна буде використовувати в мобільних простоях і зняли відеосюжет який демонструє можливості цього чуда техніки.
Судячи з переглянутого відео за допомогою AMOLED дисплея можна зробити надзвичайно функціональний пристрій який буде поєднувати в собі мобільний телефон, планшет і ноутбук. Величезний гнучкий сенсорний екран пристрою дозволить легко і зручно проводити навігацію по веб-сторінкам, переглядати відео та фотоматеріали і спілкуватись з друзями. Ще одна особливість екранів такого типу це підтримка 3D зображення !На сьогоднішній день таких пристроїв нажаль не розроблено, але це питання часу і надіємось невдовзі ми закинувши свої ноутбуки і смартфони на верхню полку шафи почнемо користуватись по справжньому сучасними і зручними пристроями. В наукових лабораторіях компанії Samsung вже давно ведуться розробки зосереджені на створенні AMOLED дисплеїв. Доречі компанія Samsung вже демонструвала подібні пристрої на виставці CES 2011 вони були створені на базі гнучких екранів але звичайно не були такі функціональні як девайс з відеоролика. Не за горами виставка CES 2012 на якій можливо буде представлено і пристрої подібні до концепта з переглянутого відео.

Для всех любителей популярного телешоу Дом 2 предоставляется возможность посмотреть любимые серии онлайн, а также поделиться своим мнением о игроках шоу на сайте посвященном данному шоу. Не стоить тратить время на поиски бесплатного дома 2 сразу заходите на сайт www.dom2tube.ru

На нашем сайте мы предлагаем Вашему вниманию сонники онлайн с толкованием снов от самых авторитетных предсказателей всех времен.Зверніть увагу:

Добавить комментарий