Компанію Гугл оштрафують за роботу над Street View?

Січень 14, 2013

Компанію Гугл оштрафують за роботу над Street View?

Компанії Google загрожує штраф у 25 тис. дол за перешкоджання проведенню розслідування у США у справі про збір найбільшим світовим пошукачем даних для проекту Street View, що дозволяє користувачам переглядати панорамні види вулиць.

Федеральна комісія з комунікацій (FCC) заявила, що компанія Google зібрала особисту інформацію користувачів без їх дозволу, привівши докази того, що компанія навмисно відмовилася співпрацювати з відомством. 13 квітня FCC заявила, що компанія Google відмовилася називати когось зі своїх співробітників або давати будь-які адреси e-mail. Компанія також не може надати відповідні документи, щоб не видати співробітників, яких вона воліє не ідентифікувати.

«Провина такого роду ставить під загрозу здатність комісії ефективно розслідувати порушення Закону «про засоби зв’язку» і правил комісії».

За період з травня 2007 року по травень 2010 року, компанією Google були зібрані дані з бездротових мереж в США і по всьому світу в рамках проекту Street View, який надає користувачам Google Map можливість переглядати панорамні види вулиць і прилеглих до них земель. Однак, як заявляє FCC, Google вдалося також зібрати паролі, історію використання користувачами мережі Інтернет та інші важливі особисті дані, які не були потрібні для проекту Street View.

Многие утверждают что если посмотреть на автомобиль то можно получить представление о его владельце, конечно тут нет смысла гнаться за самыми топовыми моделями, но хотя бы поддерживать чистоту машины можно. Если вас интересует хорошая автомойка спб то лучшего места чем www.h2o-profi.ru вам не найти! Тут к вашему автомобилю отнесутся особенно тщательно и сделают его таким же чистым как он вышел из конвейера!

Все мы конечно же любим акции и распродажи которые дают возможность купить вещи по выгодным ценам и при этом прилично сэкономить! Одни из лучших предложений можно найти на сайте http://icoupons.ru/ru/klimini/ тут откроется целый мир акционных предложений для настоящих модниц, вы сможете получить купоны на приобретение вещей в популярных интернет магазинах и закупить большой гардероб по умеренным ценам!Зверніть увагу:

Добавить комментарий