Комп’ютер зможе причитати ваш настрій

Грудень 30, 2012

Комп’ютер зможе причитати ваш настрій

Фахівці компанії Faceshift з Швейцарії продемонстрували свою нову технологію для захоплення онлайн міміки користувача. У технології для зчитування виразу обличчя використовується просторовий датчик Kinect від компанії Microsoft, який спочатку був призначений для ігрових приставок Xbox 360. За словами представників компанії, головне призначення технології Faceshift – відтворити у віртуальному світі міміку користувача на обличчі його персонажа. Передача физиогномических особливостей при цьому відбувається в онлайні, без істотної затримки. Сенсор Kinect в оригінальній конфігурації може сприймати тільки позу людини перед камерою.

Розробникам з Faceshift вдалося значно поліпшити алгоритми захоплення зображень. Така технологія захоплення міміки, як вважають фахівці, може призвести до справжніх проривів у виробництві спецефектів, а також в ігровій індустрії. У компанії говорять, що нова технологія спрямована саме таки на ігрову індустрію. Випущений вже спеціальний інструментарій SDK, який дає можливість стороннім аніматорам та іншим розробникам ігор реалізувати деякі нові можливості в зображенні героїв. Крім того, технологію можна застосувати і в найнесподіваніших областях. Але з іншого боку, нещодавно випущена технологія стикається з конкуренцією. Так, у компанії Sony вже запропонували схожі можливості в новій грі EverQuest 2

Бывает что пришли на работу а настроения особо нету, вот тогда вам придут на помощь демотиваторы смешные и интересные, ими можно делиться с коллегами по работе и таким образом настроение моментально улучшиться у всех!Зверніть увагу:

Добавить комментарий