Пригоди Конана-варвара у новому форматі

Серпень 20, 2011

Пригоди Конана-варвара у новому форматі

Нагадаємо що героя Конана варвара придумав Роберт Ірвін Говард (Robert Ervin Howard англ, 22 січня 1906 по 11 червня 1936 року.) – американський письменник-новеліст жанру фентезі, творець всесвіту Хайборейской ери. Конан сподобався і читачам і письменникам, декілька амеріканьских письменників у жанрі фентезі продовжили справу Роберта Горварда і поповнили книжні лави новими пригодами кмітливого і мужньго варвара…

Майже 30 років назад на екрани вийшов фільм “Конан” (1982) який прославилив і подарував квиток у велике кіно одному з найвідоміших героїв великого екрану – Арнольду Шварценеггеру.
Цей фільм заробив в світовому прокаті близько $ 70 млн, що в той час це вважалося надзвичайно великою сумою для кінопроекту.

Цього літа після затишшя тривалістю в 27 років, нам вирішили освіжити нашу пам’ять, і “подарувати” нову повнометражну версію про легендарного воїна – “Конан-варвара” зняту у форматі 3D.Режисер стрічки – Маркус Ніспел, це той самий чоловік якій знімав фільм “Техаська різанина бензопилою” (2003).Бюджет 90 млн. дол США.

Кінострічка відстежує життя Конана з самого народження, показуючи, як ще будучи хлопчиськом, він посилено тренувався, прагнучи стати великим і безстрашним воїном, як і його батько. Але все міняється, коли осліплений спрагою світового панування Кхалар Зім вривається в його село в пошуках останнього осколка древньої маски,яка повинна дати йому небачену силу і допомогти повернути зі світу покійних його вбиту дружину-відьму.
Конан змушений дивитися як розбійники спалюють всю його село і вбивають батька. Поклявшись помститися, він мандрує по світу в пошуках бандитів, і не зупиниться, поки голова Зима не злетить із його плечей.В цілому канва сюжету передбачувано підводить глядача до неминучої фінальній сутичці між Конаном і Кхалар Зімом, після якої залишиться тільки один…

Переглянути трейлер онлайн:

 

Переглянути Конана Варвара в форматі 3D у Львові Ви зможете в кінотеатрі Планета KINO який знаходиться у Ашані.Зверніть увагу:

Добавить комментарий