Корисні поради домогосподарці!

Квітень 9, 2013

Корисні поради домогосподарці!

Для того щоб полегшити життя сучасної господині, нинішні виробники побутової техніки намагаються чимало. Скільки нового було впроваджено в життя: і посудомийна машина, і хлібопічка, і електричний чайник – список цей великий і продовжує поповнюватися. Правда, існує одне вагоме «але» – вартість усіх цих приладів.

Щоб це питання не турбував вас, ми надаємо вашій увазі кілька порад, дотримуючись яких ви мінімізуєте свої витрати.

Перш за все, складіть список. Задумайтеся, чи дійсно вам так необхідна дорога посудомийна машина? Швидше за все, вона буде просто припадати пилом у кутку. Щоб ваші покупки уникли такої долі, переконайтеся, що у вашому переліку вказані лише найнеобхідніші вам технічні побутові снасті. Адже якщо ви не п'єте каву кожен день, чи потрібна вам кавоварка?

Подумайте, скільки разів на рік ви будете вдаватися до допомоги м'ясорубки, і чи не простіше буде купити готовий фарш?

Коли аналіз списку товарів буде закінчено, наступний ваш крок – розгляд різних варіантів, в пошуку кращого для вас. Слід звернути увагу на ступінь споживання приладом енергії. Виходячи з цього показника, зробіть загальний розрахунок експлуатації приладу.

Приміром, чайник, потужність якого 800Вт здається вам привабливіше більш дорого чайника потужністю в 2000Вт. Ось тільки кип'ятіння води в першій займе близько п'яти хвилин, а у другому лише півтори. Спираючись на це, ви зможете визначити для себе найбільш економну марку і модель.

Не варто залишати без уваги наявність змінних деталей, вартість ремонту і гарантійний термін. Моменти ці не вбережуть ваш гаманець на даному етапі, але гарненько подбають про нього в майбутньому. Повірте, ви ще не раз будете дякувати свою передбачливість.

Всі ми люди, і всі ми ласі на щось яскраве і нове. У підході до побутової техніки потрібно відкинути погоню за модою. Прилади минулого сезону в рази менше за своєю вартістю, але рідко коли поступаються за технічними показниками.

Найчастіше, нова модель відрізняється однією-двома функціями, без яких, в принципі, можна обійтися.

Напутнім радою для вас буде рада не лінуватися. Витратьте годинку свого часу – обдзвоните всі наявні у вашому місті магазини побутової техніки, відвідайте сайти інтернет-магазинів, попитайте у ваших знайомих або друзів.

Враховуючи всі вищенаведені факти, дотримуйтеся їх. Тоді куплена вами якісна потрібна і недорога річ буде вас тільки радувати. Успіхів вам!

Желаете приобрести электро фурнитуру по выгодным ценам? В таком случае лучше всего сделать покупки на сайте 220volt.net.ua, тут вы найдете большой и удобный каталог товаров и просто замечательные цены на продукцию а так же удобные условия доставки товара!Зверніть увагу:

Добавить комментарий