Корисний додаток для користування мережею “Вконтакті” для OS Windows Phone 7

Жовтень 30, 2011

Корисний додаток для користування мережею “Вконтакті” для OS Windows Phone 7

Відтепер для зручного користування соціальною мережею «Вконтакті» на пристроях під керуванням операційної системи Windows достатньо встановити спеціальний додаток, яки було розроблено компанією Digital Cloud Technologies.
В данній програмі присутній майже всі основні функції веб-сайту мережі, за допомогою програми користувачі операційної системи Windows зможуть програвити аудіозаписи, додавати контент на стіни інших учасників, обмінюватись повідомленнями, редагувати статуси та проводити інші дії у зручному форматі.


Додаток додатково надає мождивість проводити ці дії не тільки зі списком своїх друзів у мережі а й проводити пошук по мережі і коментувати фото та відео матеріали інших учасників «Вконтакті»
Що правда на данний момент користувачі нашої країни не мають великого вибору пристроїв які працюють на операціїній системі Windows Phone 7, на сьгоднішній день доступні лише три моделі
смартфонів на ції системі від відомого виробника компанії HTC. Але в швидкому часі очікується вихід нових смартфонів на цій ОС від компанії Nokia.

Разнообразные хорошие новости Вы найдете на сайте “Умерла Корова”. Причем кроме прочтения веселых и приятных новостей на сайте Вы сможете добавить и свою интересную новость!Зверніть увагу:

Добавить комментарий