Користуємось антивірусом

Грудень 27, 2012

Користуємось антивірусом

Антивірус. Що це таке, думаю, зрозуміло всім. Програма, що захищає комп’ютер від вірусів.
У принципі, він повинен бути встановлений на будь-якому комп’ютері, а не тільки на що має вихід в Інтернет, але при підключенні до глобальної мережі його присутність в системі стає особливо важливим, адже шанси підчепити електронну заразу в глобальній мережі різко зростають.

Рекомендації по вибору якогось певного антивіруса дати досить важко – тут стан речей можна приблизно змалювати побитої фразою «на смак і колір…». Найбільш відомі зараз Norton Antivirus, Panda Antivirus, AVP «Лабораторії Касперського», Dr.Web, PCcillin, McAfee VirusScan. У кожного є свої переваги і недоліки, і кожен з них може більше або менше підходити до якійсь конкретній системі. Свої переваги тут можна виявити, мабуть, тільки експериментальним шляхом, спробувавши парутройку «борців з заразою» у справі. Автор цієї статті, наприклад, зупинив свій вибір на Panda Antivirus Platinum, вважаючи його досить надійним і якісним продуктом, але хтось може бути абсолютно не згоден з такою думкою. До того ж, перешкодою в завоюванні «Пандою» всенародної любові служить відсутність її українскьої версії (хоча її інтерфейс взагалі-то не настільки складний, щоб не зуміти розібратися в ньому за наявності хоча б базових знань англійської).

Перед Новогодними праздниками у всех есть желание поверить в чудо и оказаться в сказочном месте, если вы желаете получить возможность реализовать эти желания я рекомендую заглянуть в казино azartplay – тут вас ждет интересная атмосфера азартной игры и возможность выиграть приличные деньги, которые помогут вам отпраздновать Новый Год по полному!Зверніть увагу:

Добавить комментарий