Користувачів інтернету стане більше

Січень 12, 2013

Користувачів інтернету стане більше

Аналітики вважають, що обсяг світового інтернет-трафіку в 4 рази збільшиться вже до 2016-му році. Головною причиною цього називають зростання числа користувачів і швидкості доступу в мережу з широкосмуговим каналах і різних пристроїв. Дана інформація була озвучена представниками провідного виробника мережевого устаткування Cisco Systems, які стверджують, що обсяг переданих через Мережу даних через чотири роки зросте до 1,3 зеттабайта. Нагадаємо, що один зеттабайт дорівнює трильйона гігабайт. Таким чином, «подорожувати» в мережі буде більше інтернет-трафіку, ніж за всі минулі роки. Крім того, в 2016 році користуватися Інтернетом будуть 3,4 млрд. людей, а це 45% населення планети Земля.

Фахівці також відзначили в доповіді, що кількість мережних з’єднань зросте до 18,9 млрд. – 2,5 з’єднання на одного жителя. Основне джерело зростання обсягу трафіку називають «Інтернет речей», який передбачає вихід в мережу не тільки з ПК або смартфонів, але також з холодильників, кавоварки, за допомогою домашніх систем безпеки. В Cisco впевнені, середня швидкість доступу по широкосмугових мереж зросте вчетверо, до 34 мегабіт в секунду. У 2016-ом кожну секунду по мережі буде передаватися 1,2 млн. «видеоминут», що означає 833 днів безперервного відтворення відео. З бездротовим Wi-Fi мереж буде передаватися понад 50% загального генерується інтернет-трафіку, про що також пишеться в доповіді Cisco Systems.

Конечно наше время нельзя назвать легким для открытия бизнеса, но я считают тот кто знает что делает и страеться тому улыбнется удача! Если вы решили взять кредит то лучше всего прочитать отзывы о различных банках. Например банк Первомайский отзывы отзывы очень положительные, многие люди работают с ним по кредитным программам. На популярном сайте kredit-otziv.ru – вы найдете большое количество различных советов по этой теме!Зверніть увагу:

Добавить комментарий