Коста дель Гарраф

Березень 9, 2013

Коста дель Гарраф

Коста дель Гарраф розташовується в провінції Барселона. Багато століть це узбережжя приваблювало творчих людей, які створювали тут свої знамениті роботи. Центром Коста дель Гарраф є жваве місто Ситжес.

Незважаючи на багатолюдність, місто зумів зберегти атмосферу каталонської села, де цілий рік можна спостерігати карнавали і традиційні свята. Ситжес пропонує гостям фешенебельні ресторани, розкішні вілли, а також екскурсії по середньовічним замкам. Ситжес завоював любов молоді та отримав звання «іспанського Сан-Тропе». Модні бренди, нічні розваги, гольф-клуби, красиві причали для яхт і мальовнича природа зробили Ситжес неймовірно популярним місцем і досить дорогим курортом, де вважають за краще відпочивати мандрівники з різними інтересами.

Ще однією перевагою цього іспанського містечка є близькість з Барселоною. Шанувальникам спокійного відпочинку рекомендується відправитися в Кастедефельс. Тут туристи з легкістю поєднують пляжний відпочинок з поїздками в Барселону.

На цьому чудовому курорті ви не зустрінете багатолюдних закладів або великих готелів. В Кастедефельс туристів чекають затишні вулички, що потопають у зелені, маленькі кафе, розташовані прямо на набережній, а також неспішні вечірні прогулянки.

Серцем Кастедефельс є палац Паласіо-новей – перший буддистський монастир у всій Каталонії. Тут зберігається унікальна колекція, в якій представлені предмети тибетської культури.

Для того что бы посмотреть мир и получить возможность посетить другие страны – лучше всего воспользоваться возможностью путешествовать по программе work and travel подробнее информацию вы найдете на сайте – www.summerworkandtravel.org, тут есть много всего интересно про эту программу и про так попасть в нее!Зверніть увагу:

Добавить комментарий