Крим – любителям археології з металошукачами і туристам

Березень 12, 2013

Крим – любителям археології з металошукачами і туристам

Якщо ви вирішили відпочити в Криму, то кращого місця, ніж селище Новий Світ вам не знайти. Заснований селище на березі мальовничої бухти Зеленої, князем Левом Голіциним і носив назву Парадіз, вже пізніше селище отримало нову назву Новий Світ, але принад райського куточка так і не втратив. Селище Новий Світ розташований в самому центрі ботанічного заповідника. Півкільце гір створює в природному амфітеатрі м'який і теплий клімат.

Літня спека тут переноситься досить легко через постійно дмуть з моря морських солоних бризів. Територію селища ділять три мальовничі бухти з мальовничими назвами Синя, зелена і Блакитна. І це не поетичну назву, в сонячний день вода в цих бухтах дійсно різного кольору.

Вода в бухтах одна з найчистіших на всьому чорноморському узбережжі і до того ж дуже швидко прогрівається, що дає можливість продовжити купальний сезон до жовтня місяця. Туристам дуже подобається здійснювати прогулянки по знаменитій Голіцинському стежці, її довжина становить близько п'яти кілометрів, і пролягає вона між мальовничих скель.

Причому скелі тут особливі – це колишні коралові рифи вкриті лісами, і не, просто лісами, а залишками древньої рослинності виростає в кайнозойську еру на нашій планеті. Особливою гордістю Нового Світу є сосни Станкевича, яким по двісті-триста років і висота їх сягає десять-дванадцять метрів. Сама Галіцинская стежка є справжній витвір будівельного мистецтва, з оглядовими майданчиками, кам'яними сходами в самих мальовничих місцях.

Великою популярністю в альпіністів і скелелазів користується гора Сокіл (Куш-Кая) її висота становить чотиреста сорок сім метрів, але прокладені по ній туристичні маршрути вважаються одними з найскладніших в Україні. Але люди йдуть сюди часом не з порожніми руками, і несуть імпульсні металошукачі, новітнє обладнання металодетектор garrett pd-6500i, совки, пензлі й лопати – це місце цікаве для археологів, які постійно знаходять тут чимало нових і цікавих речей. Любителі підводного плавання можуть насолоджуватися зануреннями в морські глибини, в селищі відкрита база аквалангістів «Дельфін». Природа селища відома багатьом людям за фільмами "Людина-амфібія», «Спортлото-82», «Острів скарбів», «Пірати ХХ століття» і багатьом іншим.

Приїжджайте в Новий Світ і пориньте в райський куточок Криму.

Для того что бы быть красивой и стильной женщиной лучше всего делать покупки в проверенных интернет магазинах, если вас интересует вопрос бижутерия купить по выгодным ценам то лучше всего делать покупки на сайте kulon.com.ua – тут очень много интересных товаров!Зверніть увагу:

Добавить комментарий