Куди піти в похід новачкові?

Березень 16, 2013

Куди піти в похід новачкові?

У нашій країні є величезна кількість зачаровують туристичних місць для походів новачків. Гора світлиця – одне з таких мест.Турістіческіе походи – одне з захоплюючих занять, яке тільки можна придумати. Завдяки такому виду відпочинку ми не тільки звільняємося від непотрібних думок, відчуваємо себе на витривалість, а й харчуємося необхідною енергією. Останнім часом туризм став заняттям не тільки цікавим, але й модним.

Приближается праздник масленица, и если вы ищете поздравления с масленицей 2013 маме то лучше всего их взять с специализированных сайтов, а после этого чуть-чуть подправить для своего случая!

І сьогодні вже багато хто кидає свої повсякденні справи, купують намети Canadian Camper, і відправляються в захоплюючі подорожі. Як ми знаємо, будь-який похід починається з вибору маршруту.

Тут нам на допомогу приходить інтернет, а також відгуки друзів, знайомих і просто обізнаних людей. Проте будь-яку інформацію, що надходить необхідно фільтрувати – туристичні маршрути бувають різні і діляться на групи, залежно від ступеня складності. Новачкам зазвичай рекомендують більш легкі шляхи, які не зажадають від них спеціальних знань, умінь, навичок та екіпіровки.

Мабуть, один з найпрекрасніших маршрутів для тих, хто тільки освоює мистецтво туристичних подорожей – гора світлиця. Гора світлиця знаходиться в нашій країні, в Самарській області.

Всі, хто сходили на цю гору, стверджують, що це справді унікальне місце, наповнене сильною позитивною енергетикою. Це місце сили, яке мандрівники прирівнюють до Стоунхенджу і навіть до єгипетських пірамід: не даром воно притягує до себе різних вчених і езотериків. Особливо рекомендують відвідати цю місцевість жінкам – світлиця допомагає слабкій статі знайти велику привабливість для чоловіків.

Чому гора носить таку назву? Точно сказати навряд чи хто-небудь вже зможе. Одна з версій – прозвали місце тому, що хребет начебто світиться зсередини. Крім того, аборигени стверджують, що давним-давно в цій місцевості було море, а замість гори був острів.

Кажуть, що світлиця володіє магічними властивостями. У туристів, які сходять на цю гору, є навіть цілий обряд загадування бажань.

У підніжжя гори прийнято збирати камінчики. Хтось бере будь-які дрібні камені, інші кажуть, що камінці повинні бути гладкими, треті стверджують, що в знахідках повинні вгадуватися образи тварин. Піднявшись нагору камені потрібно скинути з відкритою долоньки правої руки (скачати їх по руці).

Деякі мандрівники стверджують, що для того, щоб бажання збулося, камінчики повинні потрапити в певне місце, інші ж кажуть, що всі мрії, загадані на світлиці збуваються. Крім того, на горі знаходиться альтанка графа Орлова, який колись жив в 2 кілометрах від цього місця, в садибі в Усолье. Досвідчені туристи вважають світлицю місцем для одноденних подорожей, однак усі бажаючі можуть продовжити задоволення і переночувати в горах. Правда, для цього треба заздалегідь подбати про те, де купити спальний мішок, знайти намет, а також все необхідне для нормальної ночівлі.

До речі, зі світлиці відкривається чудовий вид на річку Волгу, тому обов'язково варто взяти з собою фотоапарат, – кадри в цих мальовничих місцях вийдуть стоять!Зверніть увагу:

Добавить комментарий