Куди поїхати на вихідні?

Березень 16, 2013

Куди поїхати на вихідні?

Найчастіше перед кожним з нас постає питання: куди б вирушити на вихідні та відпочити так, щоб заради позитивними емоціями на тривалий час. Варіантів багато, але особливо хотілося б зупинитися на Північній столиці – Санкт-Петербурзі. Останнім часом Пітер незаслужено відійшов на останні ряди серед любителів подорожувати. І скажемо прямо, марно.

Ось лише частина місць, які зобов'язаний відвідати кожен турист, який приїхав в Санкт-Петербург з метою культурного збагачення:

  1. «Будинок з вежею» В. І. Іванова
  2. Дім «Сльоза соціалізму»
  3. Будинок-кільце
  4. Стрілка Василівського острова
  5. Ермітаж. Як правильно спланувати огляд колекцій музею
  6. Розвідні мости.

Відпочинок в Пітері не так доріг, як може здатися. Не обов'язково зупинятися в дорогому готелі, адже тут ви будете, швидше за все, тільки ночувати. Замініть дорогий готель на хостели в Санкт-Петербурзі. Хостел – це міні-готель, гуртожиток, де за невелику плату і при мінімальному наборі опцій можна переночувати.

Через свою дешевизну вони користуються популярністю серед молоді і дають можливість подорожувати по світу. Під егідою Юнеско діє навіть міжнародна молодіжна організація, яка заніамется хостелами. Входить в неї понад 400 хостелів. Встановлюються певні стандарти для всіх таких готелів, встановлюються та критерії якості, виконання яких перевіряється.

У всякому разі, елементарна чистота в такому закладі є обов'язковою умовою його роботи. У хостелах бувають номери різної місткості (як правило, це від 1 до 10 чоловік), зручності є як в окремому номері (кімнаті), так і в блоці, розрахованому на кілька номерів.

Якщо ж місткість кімнат доходить до 10, зручності надаються на поверсі.

Вы любите путешествовать? В таком случае лучше всего приобрести авиабилеты в Тиват на специализированном сайте – chartercenter.ru, тут вы найдете лучшие предложения от различных авиакомпаний и сможете выбрать самую хорошую цену и удобное время полета!Зверніть увагу:

Добавить комментарий