Кулінарія Раджа

Березень 16, 2013

Кулінарія Раджа

Якщо англійці все більше вважали за краще, каррі і рис, то привчається до західного способу життя індійці пили чай і гризли печиво. Таку зміну смаків відображає упаковка з-під бісквітів початку XX в. Боротьба за незалежність. Політична партія Індійський національний конгрес, спочатку лояльно опозиційна англійської колоніальному режиму, яка в 20-х рр.. XX ст. вимагала незалежності Індії від іноземного правління, з'явилася в 1885 р. При утворенні партії основою програми стали принципи ненасильства і економічної самостійності Індії, розроблені М. Ганді, що об'єднувало касти і громади.

Осуждаемая міжнародною громадськістю і ослаблена Другою світовою війною Британія в 1947 р. надала Індії незалежність. Конференція за круглим столом (1931 р.). Переговорам Ганді з англійцями сприяла поет і відомий громадський діяч Сароджіні Найду.

В'язниця (Андаманські острови) Сотні борців за свободу були відправлені сюди англійцями. Багато хто з них були повішені, інші вмирали від хвороб. Сьогодні про похмурому минулому нагадує пам'ятник Кала Пані (перекладається як «темні води»).

Неру і Джина. Ці блискучі юристи приєдналися до національного руху Ганді і глибоко шанувалися після досягнення незалежності Індією і Пакистаном.

Лучшие женские сумки по самым выгодным ценам можно найти тут на сайте arbat.com.ua , здесь вы найдете действительно оригинальные и качественные товары!Зверніть увагу:

Добавить комментарий