Культурна програма для туриста і нічне життя Делі

Квітень 18, 2013

Культурна програма для туриста і нічне життя Делі

За останні п'ять років виросло число художніх галерей. На постійних виставках представлені роботи сучасних художників, скульпторів і фотографів.

Деякі добре відомі галереї, наприклад «Арт Хері-Тідж» і Друть, розташовані в центрі міста (Трівені калу Санга, «Арт Тудей», Індійський центр Хабітат, Міжнародний центр Індії та Макс Мюллер Бхаван). Друтіх – наприклад, Художня галерея Вадехра – в Південному Делі.

Великі виставки організуються в Національній галереї сучасного мистецтва і в Національному музеї. Лекції та дискусії Лекції, дискусії та семінари з широкого кола проблем – внутрішнього і міжнародного життя, питанням природи та екології, альпінізму і індійській культурі-регулярно організовуються в Міжнародному центрі Індії. Про ці заходи, відкритих для всіх, повідомляється в щоденних газетах. Звичайно ж подібні дії відбуваються і в інших місцях – Національному центрі мистецтв Індіри Ганді (GNCA), Британській раді та Індійському центрі Хабітат.

Популярний бар п'ятизіркового готелю. Нічне життя Індії У п'ятизіркових готелях знаходяться кращі бари і дискотеки, наприклад «Клаб Лаундж», «Джині», «Джаз-бар», «Патіала Пег» та інші.

Ці місця користуються популярністю у молоді, особливо в суботу ввечері. В клуби можуть потрапити тільки їх зареєстровані члени.

Играть в пейнтбол ? В таком случае шарики для пейнтбола купить можно на популярном сайте paintballshop.ua – здесь вас ожидает очень хороший выбор и просто отличные цены на всю продукцию!Зверніть увагу:

Добавить комментарий