Купівля нерухомості за допомогою агентства: «за» і «проти»

Квітень 6, 2013

Купівля нерухомості за допомогою агентства: «за» і «проти»

Якщо ви хочете купити нерухомість, то, напевно, у вас виникає питання: зробити це самостійно або звернутися до посередника? Основні причини звернення в агентства виникають у випадку, коли покупці не розбираються в юридичних тонкощах покупки нерухомості. Щоб надійно провести покупку житла, потрібно мати відповідні знання та опти в даній сфері.

Саме тому все більше людей наважуються звернутися за допомогою в ріелтерські компанії, які надають 100% супровід угоди.

Відоме агентство нерухомості Фрязіно надає повний спектр послуг у сфері купівлі-продажу, оренди житлової, комерційної та заміської нерухомості. Високий професіоналізм ріелторів мінімізує ризики при покупці житла. Тобто, якщо ви довірите покупку, продаж або оренду житла ріелтору, ви позбудетеся від безлічі проблем, пов'язаних з цією складною процедурою.

Але, як відомо, де є «плюси», там можна знайти і «мінуси». Давайте більш детально поговоримо, про переваги і недоліки співпраці з агентствами нерухомості.

Переваги

Професійні ріелторські компанії надають повний перелік послуг в сфері нерухомості: купівля / продаж, оренда, оцінка об'єкта, перевірка юридичної чистоти житла, оформлення документів, страхування угоди і т.д. Такі агентства забезпечують повну конфіденційність угоди, тобто ніхто не дізнається, що у вас є велика сума для придбання нерухомості. Ріелтор в стислі терміни підбере квартиру, будинок, офіс або інший об'єкт, максимально співпадає з вимогами та фінансовими можливостями клієнта.

Недоліки

Витрати на посередника і завищена ціна. Можливість зустрітися з некваліфікованим і недобросовісним посередником, який може неправильно оформити договір або докласти мінімум зусиль для того, щоб знайти для вас найбільш відповідний варіант. Крім цього, багато агентств нерухомості не несуть ніякої відповідальності за продану нерухомість.

Щоб уникнути неприємних випадків, вам потрібно уважно вивчити договір купівлі-продажу або оренди, а також все що додаються до нього документи. Якщо вас щось не встоїть, попросіть змінити умови договору. Добре, якщо агентство нерухомості надасть вам тарифи на послуги. При бажанні, можете вимагати від ріелтора надати письмовий звіт про витрати.

Гарантією сумлінності агентства нерухомості є його членство в Московській Асоціації Ріелторів або Російської Гільдії Ріелторів.

Перед тим, як звернутися до посередника, ретельно вивчіть питання, пов'язані з оренди, купівлі та продажу нерухомості, не пошкодуйте сил і часу для отримання повної інформації про кожен крок майбутньої угоди.

Хотите выгодно приобрести качественную дверь для своей квартиры? В таком случае гипермаркет дверей 1-giper.com.ua поможет вам в этой покупке и сделает все возможное что бы вы были довольны результатом!Зверніть увагу:

Добавить комментарий