Купони на рекламу в Parallels і Google

Січень 12, 2013

Купони на рекламу в Parallels і Google

Корпорації зі світовими іменами Parallels і Google оголосили про старт акції, під час якої творці сайтів, які придбають послуги хостинга у партнерів Parallels з Росії, будуть отримувати сертифікати, призначені для оплати контекстної реклами. Кожен сертифікат буде коштувати дві тисячі рублів, а всього сертифікатів буде на триста мільйонів рублів.

Даний сертифікат буде безкоштовним, і скористатися ним зможуть тільки ті власники сайтів, які будуть використовувати продукти компанії Parallels, а саме панелі керування під назвою Panel Parallels Plesk або ж конструктор сайтів, що називається Presence Builder Web. Вартість покупки повинна становити суму, яка буде, як мінімум, відповідати номіналу сертифіката. В інтернет-компанії вважають, що даною акцією повинні зацікавитися люди з малого бізнесу, і навіть середнього бізнесу.

За словами Забровской Алли, що працює директором по зв’язках – компанії вже не перший рік радують своїх користувачів купонами на оплату контекстної реклами. Але ось останній спільний проект з компанією Parallels за останній час виявився найбільшим. У свою чергу Овчинников Борис, що є аналітиком компанії Data Insight, вважає, що дана акція в основному розрахована на те, щоб Google змогла зайняти максимально можливу частку з усієї контекстної реклами на даному ринку в Росії.

Когда у вас на счету заканчиваются деньги возникает законный вопрос – как отправить бесплатное смс ? В этом нет ничего трудного и информация на популярном сайте sitesovety.ru даст вам ответ на этот и другие не менее важные вопросы!Зверніть увагу:

Добавить комментарий