Lenovo випустить планшет на платформі Windows 8

Березень 25, 2012

Lenovo випустить планшет на платформі Windows 8

За офіційними даними планшет потрапить у продаж в день виходу в світ Windows 8. Цю подію заплановано на жовтень 2012 року. На жаль, характеристики планшета Lenovo на даний момент не вказані, відомо лише, що в основу його роботи буде покладено нову і стабільну версію операційної системи Windows 8, яку спеціально розробляють для портативних пристроїв.

Цікаво, що в січні на виставці CES Lenovo вже презентував пристрій власного виробництва під керуванням Windows 8 – Lenovo Yoga, даний пристрій учасники виставки відзначили як відмінний планшет за допомогою якого можна вести роботу і він буде відмінним помічником у навчанні студентам, на ньому можна писати шкільні твори і читати підручники в форматі PDF. Так, що вихід нового планшета не займе багато часу, думаю ми його зможемо побачити в інтернет магазинах вже через кілька місяців.

Нагадаємо, що сьогодні користувачам Мережі доступна так звана демонстраційна версія Windows 8 випущена 29 лютого. Бета-версія Windows 8, офіційно названа Consumer Preview дозволяє оцінити достоїнства і недоліки нового покоління операційної системи. Планшет буде звичайно ж працювати на стабільній повної версії цієї операційної системи.Зверніть увагу:

Добавить комментарий