Літо в Північній Індії

Березень 22, 2013

Літо в Північній Індії

Влітку в Північній Індії панує виснажлива спека, до якої в сезон мусонів додається сильна вологість. Перші кілька днів приїжджим слід акліматизуватися. Щоб не страждати від обезводнення, пийте більше рідини, а в їжу додавайте солі.

У найспекотнішу пору краще знаходитися в закритому приміщенні, якщо ж необхідно подорожувати, то користуйтеся капелюхом з широкими полями, сонцезахисними окулярами і захисним кремом, Частіше приймайте ванн) (після миття слід завжди витиратися насухо) і уникайте перебування на вулиці в найспекотніші години дня – з полудня і до чотирьох годин. На вулиці намагайтеся йти в тіні, щоб уникнути сонячного удару. Взимку у міській атмосфері може бути присутнім зміг, тому туристи-астматики повинні завжди мати при собі відповідні лікарські засоби. Аптечка Аптечку із засобами першої необхідності, які можна придбати в міських аптеках, рекомендується мати при собі під час екскурсій і довгих поїздок.

В аптечку повинні входити засоби особистої гігієни, аспірин і болезаспокійливі на випадок лихоманки і нездужань, антисептики і лосьйон від порізів і укусів, протигрибкова мазь, пластир, ножиці, кошти, відганяють комах, пінцет, антигістамінні препарати на випадок алергії, таблетки від розладу шлунка та для очищення води, губна помада, два-три одноразових шприца і термометр. В Індії існують ефективні трав'яні лікарські засоби, але краще купувати перевірені препарати, які вам рекомендовані лікарем.

На сайте http://www.ctconsult.com.ua/ вы найдете очень популярную и продвинутую систему управления персоналом и клиентами, так же вы можете ее протестировать совершенно бесплатно на протяжени месяца!Зверніть увагу:

Добавить комментарий