LSI MegaRAID – нові контролери

Жовтень 15, 2012

LSI MegaRAID – нові контролери

Корпорація LSI представила сім нових контролерів LSI MegaRAID 6 Гбіт/с SAS+SATA і нові адаптери (HBA) з інтерфейсом PCI Express 3.0. Контролери мають від чотирьох до восьми портів, працюють на чіпі LSI SAS 2208/2308 RAID-on-Chip, застосовуючи технологію 6 Гбіт/с SAS, і оснащуються двоядерним процесором PowerPC 800 Mhz з 1 Gb кеш-пам’яті.
Карти LSI MegaRAID 9271-8iCC і LSI MegaRAID 9286CV-8eCC поставляються в упакованих конфігураціях, які включають ЗА прискорення програми LSI CacheCade Про 2.0, оптимизирующее продуктивність кешування SSD. Додаткові взірці включають вбудовану функцію захисту даних на базі флеш LSI CacheVault для поліпшення захисту системи.
"Перед лицем зростання масивних даних системні будівельники й реселери намагаються відповідати запитам в більш ніж великих і більш ніж масштабованих системах, які забезпечують надійність і високу продуктивність, – говорить Брент Блэнхард (Brent Blanchard), директор по світових продажах і маркетингу компанії LSI. – Додавання PCIe 3.0 в нові контролери MegaRAID і HBA забезпечить більш ніж достатньо високі рівні продуктивності і дозволить створювати системи з покращеною гнучкістю, з перевіреним якістю і надійністю продуктів LSI".
Нові адаптери вже доступні для замовлення, а поставки контролерів почнуться в третьому кварталі 2012 р. Гамма контролерів LSI MegaRAID SAS+SATA включає наступні моделі:

  • LSI MegaRAID SAS 9270-8i
  • LSI MegaRAID SAS 9271-4i
  • LSI MegaRAID SAS 9271-8i

Забота за усопшими это очень старинный и обязательный ритуал, ведь все на этом свете не вечно и рано или поздно близкие покидают нас. Нам остается только проследить за тем что бы место их захоронения было всегда в порядке и в хорошем состоянии. Следя за тем что бы ограды для могил были ровными и правильно сделанные мы отдаем дань своим родственникам, обратившись в компанию www.rpgrant.com.ua – вы можете заказать большой спектр услуг по созданию памятников и декорам для памятников. Сотрудничая с этой компанией вы можете быть уверены в высоком качестве выполненных работ и хороших ценах!Зверніть увагу:

Добавить комментарий