Львів – столиця Західної України

Червень 13, 2012

Львів – столиця Західної України

Культурна та фестивальна столиця України або просто Львів – це дуже велике місто, динамічне і живе. В ньому постійно щось відбувається, тому новини Львова завжди обновлюються і простежити за ними іноді дуже складно, але мешканці міста цікаві та активні люди, вони залюбки завжди в цьому допомагають і якщо десь відкриється якийсь новий заклад, чи змінить старий, відбудуться якісь цікаві події, це все не залишиться без уваги, а попаде в львівські новини на загальний осуд.
Що стосовно погоди, то львівська погода характеризується великою кількістю опадів і низькими температурами в літку. Місто вважають вже приреченим на дощ, та ця тема є улюбленою у львівських поетів, музикантів і художників. З середніх підрахувань за рік у місті випадає приблизно 740 мм атмосферних опадів: саме менше – в січні, саме більше – в липні. Для кожної пори роки характерна різка зміна атмосферного тиску, вологості повітря та температури. Зима тепла, морози не вище 20 °C, стійкий сніг не постійний, та ще при цьому не кожну зиму. Весна дощова, прохолодна, погода у Львові в травні славиться снігопадами. В літку також прохолодно, температура 20 – 25 °C, часті грозові зливи і перепади температури, бувають сильні ураганні вітри які викликають невеликі руйнування, такі як обрив ліній електропередач або повалення дерев. Осінь суха та помірно тепла.
У травні відбулося святкування Дня Народження Львова. До свята долучились не тільки кращі танцювальні колективи, національні товариства та громадські організації, актори з аматорських та муніципальних театрів, а також й команда львівського шоколаду «Світоч». День Львова з ароматом шоколаду «Світоч» (всі новини цього святкового та веселого дня можна знайти на сайті http://vgolos.com.ua/zhyttya/71.html) відбувався дуже цікаво, на два дні шоколадка фабрика заснувала біля Оперного театру маленьке та солоденьке містечко, його звели у формі цукерок «Трюфель». Охочі гості мали змогу полакомитися світочанськими солодощами, спробувати самостійно приготувати якийсь смачненький десертик, проявити себе у різних веселих конкурсах, та на додачу в кінці святкування взяти з собою маленький смачний подаруночок щоб пригостити своїх друзів чи близьких. Цього дня тисячі людей прибули до міста щоб привітати його з святом і випити за нього по чашці гарячого шоколаду. Всі вони залишилися задоволені святом та получили багато позитивних вражень.Зверніть увагу:

Добавить комментарий