Магазини та ринки Делі

Березень 22, 2013

Магазини та ринки Делі

На барвистих ринках регіону вас чекає величезний вибір ремісничих виробів. У державних торгових центрах ви знайдете товари за цілком прийнятними фіксованими цінами.

Торгові галереї великих готелів призначені для тих, у кого мало часу, магазини там зазвичай дорожчі. Для тих, хто не чужий авантюризму, існують колоритні вуличні прилавки і базари; там прийнято торгуватися. Найелегантніші магазини регіону зосереджені в Делі, Зате на чарівних базарах Джайпуру і Агри можна побачити майстрів-ремісників за роботою. У невеликих населених пунктах вироби місцевих майстрів зазвичай продаються в придорожніх магазинах та сільських крамницях.

Вуличні торговці в Джайпурі. Години роботи Більшість магазинів працюють з 10.00 до 19.30, маленькі крамнички бувають відкриті і довше. Державні торгові центри закриваються на годину раніше. Ринки відкриваються на світанку і працюють до пізнього вечора, допізна товпляться люди і на ярмарках, які влаштовують у визначені дні тижня або на свята.

У Джайпурі і Агре вихідний день для торгових точок-неділю, а в Делі щотижневий вихідний кожен магазин встановлює самостійно. Торгові центри Нью-Делі закриті по неділях. Південного Делі і Ка-ролбагха – по понеділках або вівторках.

Всі магазини закриті по трьом головним національним свят: День Республіки (26 січня), День Незалежності (15 серпня), день народження Махатми Ганді (День Мученика, 2 жовтня). Як платити Всі покупки оплачуються рупіями. У великих магазинних зазвичай приймають такі міжнародні кредитні карти, як Vsa, MasterCard, Amercan Express, Dners, про що свідчать значки на дверях.

Проте в невеликих населених пунктах карти приймають рідко, і в поїздку має сенс брати з собою готівку. Дорожні чеки можна обміняти в місцевих відділеннях Державного банку Індії, але знову-таки в дрібних містах такої можливості може і не бути.

Ці красиві дешеві теракотові дуже довговічні Яскраві скляні та пластмасові браслети Посередники На великих ринках, які часто відвідують туристи, проблем можуть скласти настирливі посередники. Не звертайте уваги на обіцянку фантастичних знижок, бо товар при цьому, швидше за все, підроблений. Бійтеся ввічливих молодих людей, що запрошують вас «додому» на чашку чаю, швидше за все, цей «будинок» – просто-напросто магазин на тій же вулиці. Туристичний автобус, будьте впевнені, підвезе вас до домовленої точці, однак ви нічого не зобов'язані купувати.

Дорогі речі намагайтеся купувати у великих магазинах, де є цінники, і обходите стороною лавочки з написом, до держави вони не мають ніякого відношення.

Для того что бы удачно вложить деньги в недвижимость лучше всего купить квартиру в Ирпене – тут вы найдете хорошие цены и красивые уютные дома!Зверніть увагу:

Добавить комментарий