Майкрософт проведе захід з масштабним анонсом

Жовтень 14, 2012

Майкрософт проведе захід з масштабним анонсом

Корпорація Майкрософт збирається провести сьогодні в Лос-Лос-анджелесі (Каліфорнія) якесь поки що ще таємниче захід, електронні запрошення на яке отримали представники друкованих видань і ділових кіл. Що це за захід, яка його програма і навіть місце проведення зберігається в таємниці і в запрошенні не вказані. Повідомляється лише, що захід почнеться о 15.30 за місцевим часом. Зате власникам запрошення був обіцяний широкомасштабний анонс.

Поки що експерти ламають голову над тим, який готує сюрприз Майкрософт, деякі ресурси встигли зробити сенсаційні заяви, що софтверний гігант представить світу свій власний фірмовий планшетник під управлінням ОС Windows 8. Реліз нової ОС очікується лише восени, але багато виробники заявляють про готовність створювати планшети під її управлінням, а на виставці Компютекс 2012 компанії Асер і Асус вже продемонстрували готові рішення. Ймовірно, що компанії Майкрософт цього здалося мало, і вона вирішила об’єднати софтверні можливості з апаратною начинкою для створення свого планшетника. З цієї причини потрібно участь компанії не тільки в процесі створення програмних додатків, але і в розробці апаратної частини, що дозволить більш ніж повноцінно контролювати якість виготовлених пристроїв. Невідомо, чи буде у планшетного комп’ютера Майкрософт ARM процесор або “”класичний”” x86-варіант, але експерти сходяться на думці, що це, швидше за все, буде щось, що відрізняється від девайсів інших виробників. Якщо припущення про створення Майкрософт власного планшетника вірні, то залишається загадкою, як компанії вийшло протягом тривалого часу утримати це все в секреті.

У Редмонской компанії досвід зі створення повноцінних пристроїв вже є у вигляді ігрової приставки Xbox і контролера Kinect, які знайшли визнання у всьому світі.

Желаете быстро и качественно построить собственный дом или помещение под торговлю или бизнес? В таком случае вам поможет услуга монтаж сэндвич-панелей, которую предоставляют профессионалы компании www.sendwichpanel.ru – заказ эту услугу у этой компании вы можете быть уверены в том что получите качественную работу которая будет сдана точно в указанный срок!Зверніть увагу:

Добавить комментарий