Майкрософт прибере з ринку деякі модифікації Windows 7

Жовтень 14, 2012

Майкрософт прибере з ринку деякі модифікації Windows 7

Однієї з найбільших клопоту Windows Vista було багато версій, відмінності між якими досить складно зрозуміти. Що стосується Home Basic модифікації Windows Vista, то вона взагалі залишала у покупця враження, що його десь обдурили. Але з Windows 7, хоч і модифікації цієї OS будуть також численні, таких проблем бути не повинно, за заявою головного віце-президента компанії Microsoft Білла Вейте (Bill Veghte).

Таку заяву ґрунтується на тому, що незважаючи на різноманітність версій Windows 7, більшість споживачів побачить лише Windows 7 Home Premium і Windows 7 Professional. Модифікації Starter, Home Basic буду продаватися лише на нових і освоюваних ринках, а версія Enterprise буде доступна лише великим компаніям та їх об’єднань. Що до модифікації Ultimate, то вона не буде продаватися разом з комп’ютерною технікою. Придбати її можна буде лише окремо і тут покупець зможе вирішити, чи потрібні йому все краси Windows 7 Ultimate. За словами представників компанії, Microsoft збирається зосередити 80% збуту Windows 7 на версіях Home Premium і Professional.

Також є додаткові зміни – зараз кожна версія високого рівня буде включати в себе всі особливості версій низького рівня. Тобто, більше не буде, що функція є в Windows x, але в Windows x+1 її немає. Ще варто згадати, що кожен диск з Windows 7 буде нести всі можливості даної модифікації OS, і ніяких додаткових дисків не буде потрібно.

Що ж, розглянемо ближче те, що нам пропонує Майкрософт. Почнемо з модифікації Windows 7 Starter – вона буде нести більшість функцій Windows 7, як то нова панель завдань, але не буде включати в себе “”живий”” попередній перегляд (live previews), а він є головною особливістю нової панелі. Також оголошено, що не можна буде запустити більш ніж трьох програм одночасно, введені ліміти на дозволу екрану та інші деталі, пов’язані з комплектуючими. Як вже було сказано, дана версія буде доступна лише на ринках у країнах, що розвиваються.

Windows 7 Home Basic буде рівнем вище – приберуть ліміти на запуск додатків і налаштування обладнання, але, хоч це і крок вперед, версія все ще буде стандартною. Адже не буде підтримуватися інтерфейс Windows Aero, відтворення ДВД, а також не буде ніякого Windows Media Center. Як і Windows 7 Starter, Windows 7 Home Basic буде продаватися тільки на нових, недосліджених ринках.

А модифікації, які будуть продаватися покупцям, тобто Windows 7 Home Premium і Windows 7 Professional, найбільше схожі по функціоналу на Windows XP Home і Professional. Різниця між ними в тому, що власники Professional зможуть вступати в домени і мати доступ до таких функцій, як DirectAccess, BitLocker і шанс завантаження з віртуального жорсткого диска.

Що стосується Windows 7 Ultimate, Enterprise, то перша буде нести абсолютно всі можливості серії Windows 7. А в 2-й буде приділено велику увагу фірмової безпеки і комунікаційних можливостей при роботі і проектуванні.

Фокусування на 2-х версіях демонструє, що деяка провальність серії Windows Vista дещо чому навчила компанію. Видалення відверто “”убогих”” базових версій від каналів OEM-постачальників є дуже гарним ходом, але найімовірніше це поки що не зупинить скарги страждають від поділу продуктів компанії за рівнями. Але слід визнати, що вже з’являється позитивна тенденція в цьому напрямку, і, ймовірно, нововведення продовжаться в наступних операційних системах Microsoft.

Контроль своего веса это очень важная процедура – ведь только человек у которого вес подходит к росту будет находиться в добром здравии и не будет создавать нагрузки на свой организм. Поэтому в каждой квартире должны быть весы напольные, и если у вас их еще нет то рекомендуем купить их, а в этом поможет популярный сайт – на котором вы найдете много предложений от интернет магазинов вашего города!Зверніть увагу:

Добавить комментарий