Майстер клас з теорії біржової гри

Грудень 12, 2012

Майстер клас з теорії біржової гри

«Гуру фондового ринку», «жива легенда» – так називають професіонали біржі Олександра Герчика – успішного трейдера. Протягом 12 років він не знає жодної збиткового місяця у своїй торгівлі. Досвідом супертрейдера може скористатися кожен, хто 18 квітня 2012 року візьме участь в онлайн-семінарі з Олександром Герчиком. Якщо ви торгуєте на ринку акцій і вважаєте, що вашої торгівлі не завадить деяка «терапія», щоб поліпшити результати, то цей майстер-клас – те, що потрібно!

Біографія Олександра Герчика сама по собі може служити сюжетом для кіно про відкриття Америки і реалізацію «американської мрії» з нуля. Він народився в 1971 році в Одесі, в 1993 році переїхав в США. У 1996-1998 рр. Герчик працює в американської інвестиційної компанії. З 1998 р. по даний момент – трейдер на американських біржах NYSE/NASDAQ, і з 1999 року в своїй торгівлі він не допустив жодного збиткового місяця. У 2003 р. Олександр Герчик став керуючим партнером однієї з найбільших брокерських компаній США. Автор і ведучий ряду семінарів з біржової торгівлі. У 2006 році Олександр брав участь в одному з найпрестижніших проектів телекомпанії CNBC у проекті «MojoWallStreetWarriors» («Воїни Уолл-Стріт»), в якому він був вибраний з 2000 трейдерів як найбільш безпечний трейдер, практично не має збиткових днів. Фільм про це був проданий і транслювався в 15 найбільш розвинених країнах світу.

Багато років пропрацювавши трейдером в США, досконально вивчивши американський і російський ринки, Олександр Герчик на практиці довів можливість отримання стабільної прибутковості навіть в найскладніших умовах. На майстер класі, який відбудеться 18 квітня, Олександр дасть свої рекомендації та відповість на ряд питань, які будуть дуже корисні для всіх активних трейдерів, навмисних заробляти незалежно від зростання або падіння ринку. Завдяки цьому слухачі навчаться становити ефективний торговий план і користуватися принципами правильного входу-виходу з позицій під час торговельної сесії. Ви зрозумієте, як працюють гроші на фондовому ринку, і найголовніше – дізнаєтеся, як змусити їх працювати на себе з прийнятним для вас рівнем ризику і прибутковості.

Многие бояться заводить кошелек ВебМани, так как сталкиваются с проблемой вывода денег. Предлагаем воспользоваться удобным выводом Webmoney на карту Универсалбанка. Удобный и понятный ресурс предлагает свои услуги в любое время!Зверніть увагу:

Добавить комментарий