Мак Операційна система X Mountain Lion 9

Жовтень 16, 2012

Мак Операційна система X Mountain Lion 9

Фірма Еппл повідомила, що нова OS Мак Операційна система X Mountain Lion 9 буде доступна для завантаження в магазині App Store для Мак вже в липні 2012 р. “”Темпи впровадження технічних нововведень на Мак просто вражаючі. Операційна система X Mountain Lion виходить всього через рік після надзвичайно успішного запуску Lion, – сказав Філіп Шиллер, старший віце-президент Еппл з продуктового маркетингу. – Завдяки вбудованому функціоналу iCloud, а також новому центру повідомлень Notification Center, повідомляється Messages, функції Dictation, впровадження з Фейсбук і багато іншого, ця версія Операційна система X є кращою на сьогоднішній день”.
В оновленій OS реалізований цілий ряд нових функцій. Застосовуючи обліковий запис iCloud, Mountain Lion дозволяє налаштувати електронну пошту, контакти, календар, повідомлення Messages, нагадування та нотатки. Нові програми “”Нагадування”” “””” Примітки дозволяють не забути про важливих справах і швидко записати свої думки, тоді як iCloud автоматично підтримує інформацію в актуальному стані. Функція Documents in the Cloud (Документи в Хмарі) працює з додатками, що підтримують iCloud, у тому числі з пакетом додатків iWork від Еппл.
Новий додаток Messages замінює iChat і привносить функцію iMessage на Мак, так що зараз можливо відправляти повідомлення будь-якому користувачеві Айфон, iPad, iPod Тач або іншого комп’ютера Максимальні iMessage включає шанс груповий листування, індикацію доставки, прочитання і набору тексту повідомлень, а також абонентське шифрування для безпеки. Додаток Messages також підтримує традиційні служби миттєвих повідомлень, у тому числі AIM, Yahoo!, Google Talk і Jabber.
Нова загальносистемна функція Sharing, вбудована в Mountain Lion, дозволяє обмінюватися посиланнями, фотографій, відео та іншими файлами. Натискання на кнопку Share дає шанс швидко відправити що завгодно, без потреби переходити в іншу програму. Також є вбудована підтримка Фейсбук. Функція Dictation вбудована в Mountain Lion і дозволяє диктувати текст, незалежно від того, чи використовуєте ви додаток від Еппл або від сторонніх виробників.
Mountain Lion також представляє Power Nap, функцію, яка дозволяє оновлювати інформацію на МакБук Про з монітором Retina і МакБук Air (2-го і третього поколінь), поки що вони знаходяться в режимі сну. Power Nap автоматично оновлює пошту, контакти, календар, нагадування, замітки, дані з Фотопотока””, функцій Find My Мак і Documents in the Cloud; а коли комп’ютер включений – завантажує зміни програмного забезпечення і здійснює резервне копіювання Мак за допомогою Time Machine. Функція Gatekeeper забезпечує більшу безпеку при завантаженні програмного забезпечення з Інтернету.
Додаткові нові функції в Mountain Lion:

  • Відеоповтор AirPlay Mirroring дозволяє транслювати відео з роздільною здатністю 1080p з безпечної бездротової мережі на телевізор високої чіткості за допомогою Еппл TV або ж транслювати аудіо на ресивер або колонки, які підключені за AirPlay.
  • Game Center переносить популярну соціальну ігрову мережу з iOS на Мак.
  • Браузер Safari з єдиним полем розумного пошуку Smart Search, вкладками iCloud і новим видом вкладок Таб View для швидкого переходу по вкладках шляхом застосування жесту смахивания.
  • Більш ніж 1700 нових інтерфейсів прикладного програмування, які дають розробникам доступ до останньої модифікації ядра ОС і веб-технологіям

    В современном мире нет возможности обучиться всем знаниям но есть такие которые обязательны для каждого уважающего себя человека, например знание английского языка. Если вы хотите без проблем путешествовать по практически любым странам изучите этот язык и вас поймут в любой точке нашей планеты. Популярная школа английского Одесса поможет в этом нелегком деле, и с помощью квалифицированных преподавателей вы освоите английский язык максимально быстро и эффективно!    Зверніть увагу:

Добавить комментарий