Малайзія – країна нескінченного літа

Березень 22, 2013

Малайзія – країна нескінченного літа

Малайзія – гостинна, чудова країна, з чудовим кліматом, про який тільки мріяти можна, незвичайної флорою і фауною і цікавої культурою. Країна «літа круглий рік», з якої так не хочеться їхати! Найнижча температура тут + 23 град, а найвища +38 град. Тому, в який час року ви туди не поїхали б, там – безперервне літо.

Єдина відмінність пори року: воно може бути жарким, теплим або дощовим. Столиця Малайзії – місто Куала-Лумпур, один з найбільших в світі. Місто являє собою суміш шикарних готелів, сучасних хмарочосів, буддистських пагод і храмів індуїстів.

Найвідоміші з хмарочосів – вежі "Твін Тауер». У декількох метрах від них починається китайський квартал, де є цілодобові ринки. Тут можна придбати абсолютно все: від приготованої на очах національної їжі, до електронної техніки. Рухаючись по кварталу, раптом виходиш до яркораскрашенному індуїстському храму, де на фасаді встановлено безліч барвистих постатей.

Тут же недалеко – буддійська пагода, оброблена тонким ажурним орнаментом. Якщо ви збираєтеся в Малайзію строком менше тижня, вам віза не потрібна. Рух в країні лівосторонній. Набагато вигідніше користуватися послугами місцевих таксі, ніж брати авто напрокат.

В Куала-Лумпур можна відвідати національні парки. Тут під відкритим небом ростуть орхідеї, літають дивні й незвичайні птахи та метелики. Справжня казка! До речі, в Малайзії існують ферми, що займаються розведенням метеликів.

Їх у великих кількостях продають у вигляді сувенірів. А ще кажуть, що обидві частини Малайзії з космосу дуже нагадують метелика, яка розправила свої крильця.

Хотите прорекламировать свой сайт или свою фирму? В таком случае лучшая баннерная сеть поможет вам в этом и вы получите целевых посетителей на свой сайт!Зверніть увагу:

Добавить комментарий