Манчестер Сіті – найвідоміший футбольний клуб

Вересень 20, 2012

Манчестер Сіті – найвідоміший футбольний клуб

Футбольний клуб ” Манчестер Сіті (Manchester City Football Club) – англійська професійний футбольний клуб, розташований у місті Манчестер. В даний час клуб грає в Прем’єр Лізі Англійського Чемпіонату. Спочатку клуб був сформований в 1880 році, як Сент – Маркс (Західний Гортон), потім клуб був перейменований в Ardwick A.F.C. в 1887 році, перш ніж змінити своє ім’я на Футбольний Клуб ” Манчестер Сіті в 1894 році. Клуб виграв Чемпіонат Ліги двічі, Кубок FA чотири рази, Кубок ліги двічі і Європейський Кубок Переможців Кубка одного разу. Найуспішніший період клубу був протягом кінця 1960-их і на початку 1970-х років, коли вони виграли кілька головних трофеїв під управлінням Джо Мерсера і його помічника Малкома Елісона, і з такими великими гравцями, як Колін Белл і Френсіс. Однак з 1976 року у клубу почався період зниження. Зниження клубу призвело до висилки в другий дивізіон двічі через три роки в 1990-х роках, це означає, що вони провели один рік в третьому ряду англійського футболу. Однак, клуб з тих пір повернувся в Прем’єр-Лігу.

Кстати вы знаете что Англия знаменита еще и тем что в ней зарегистрировано наибольшее количество футбольных клубов в мире, их там более 40 000. Узнать информацию об клубах Чемпионшип Лиги английского футбола можно на популярном сайте www.san-club.net, так же тут вы найдете большое количество интересной информации про футбол.
Домашні кольору Манчестер Сіті – це небесне чорний і білий. Поточний стадіон Манчестер Сіті – це Стадіон Манчестер Сіті, сучасний 48,000-місцевий стадіон, розташований в Східному Манчестері (“Eastlands”) і орендований у Манчестерського Муніципалітету після Ігор Співдружності 2002 року. Стадіон став домашнім стадіоном Сіті починаючи з кінця сезону 2002-03 рр.

Манчестер Сіті також використав кілька інших стадіонів за всю історію клубу. Після проведення домашніх ігор на п’яти різних стадіонах між 1880 і 1887 роками, клуб влаштувався в Хайд Роад і залишався на цьому стадіоні протягом 36 років. Після того, як вогонь зруйнував Мейн Станд в 1920 році, клуб вирішив шукати нову ділянку, влаштувавшись на Мейн Роад з місткістю 84,000 в 1923 році, який прозвали “Уемблі Півночі”. Мейн Роад був перебудований кілька разів за свою 80-річну історію, хоча до 1995 році місткість стадіону була обмежена 32 000, що і призвело до переїзду клубу на Стадіон Манчестер Сіті.
Офіційні талісмани клубу – космічні іноземці “Moonchester” і “Промінь місяця”, гра слів на гімн клубу «Синя Місяць».Зверніть увагу:

Добавить комментарий