Матхура цікаве місце в Індії

Березень 22, 2013

Матхура цікаве місце в Індії

В Матхуре на західному березі Джамни почалася історія Крішни. Темна кімната в досить сучасному храмовому комплексі Шрі Крішна Джанмабхумі на периферії міста шанується як місце народження одного з найпопулярніших індійських богів. Далі вздовж річки тягнуться 25 Гати, які дрполняют чудове безліч храмів, павільйонів, насаджень і сходів, що ведуть до води.

Це саме серце міста, де в різнокольорових крамницях продають традиційні ласощі – наприклад, смачні педа (молочні солодощі). Вечірній ритуал, коли сплетені з трави посудини з запаленими олійними світильниками опускають у воду, відбувається, де, за легендою, Кришна відпочивав після смерті тирана Камса. Поблизу розташовується павільйон Саті Бурдж з червоного пісковика (споруди 1570 р.), а також Кане кила – Місце старого форту, де Са-вай Джай Сингх спорудив Дну з п'яти своїх обсерваторій.

За набережній знаходяться Мечеть Джама Масджид з цікавою керамічною плиткою і ряд інших ефектних споруд з майстерними різьбленими фасадами. Цікава католицька церква Пресвятого Серця, побудована в 860 р. у військовому містечку.

У ній поєднуються елементи західної архітектури з місцевими храмовими деталями. Матхура прославилася ще перш легенди про Крішни.

У період з V ст. до рр.. е.. по V ст. н. е.. місто процвітало в якості великого центру буддизму. У Стародавньому світі під час правління могутніх династій Страви і Гупта він був відомий як культурна столиця Північної Індії. В ту епоху розцвіла матхурская школа живопису (с.

46-47), де майстри виготовляли чудові зразки скульптури з місцевого червоного піщаника з білими прожилками. У колекції Державного музею зберігаються зразки матхурской школи живопису і інші чудові експонати, серед них чудово збереглася статуя Будди, знаменита безголова статуя великого ку-Шанського царя Канишки, а також величезні збори різьблених колон, огорож і фрагментів панно, знайдених при археологічних розкопках по сусідству Тут ж представлені і реліквії з інших центрів буддійського мистецтва – наприклад з Гандхари (нині в Пакистані), де в мистецтві простежується греко-римський вплив, що проявилося після вторгнення Олександра Македонського на північний захід Індії. Зберігаються тут і теракотова кераміка і фігурки – ст. до н. е., а також монети, середньовічні експонати з каменю, вироби з міді та інших металів.

Для того что бы игра была быстро и стабильной лучше использовать надежные сервера lineage 2 epilogue они позволят играть без лишних проблем в любимую и увлекательную игру!Зверніть увагу:

Добавить комментарий