Matsushita будує наступний дослідницький центр

Жовтень 13, 2012

Matsushita будує наступний дослідницький центр

Японський електронний гігант Matsushita заявив про створення дослідницького центру у В’єтнамі. Центр буде займатися розробками ключовими моментами програмного забезпечення, встановленого в стільникових телефонах і телевізором з плоским екраном.

Matsushita Electric Industrial Co., що є творцем такого бренду як Panasonic, прогнозує почати роботу нової компанії Panasonic R and D Center Vietnam Co. в кінці квітня поточного року.

Фірма Matsushita інвестувала $500,000 у створення умов для розробки і проектування системних чіпів і контролюючого програмного забезпечення для своїх заводів по всьому світу.

“”Окрім цього, фірма Matsushita розглядає В’єтнам як розвивається ринок””, заявив Акіра Кадота (Akira Kadota), представник компанії Matsushita. – “”У В’єтнаму є потенціал стати 2-м Китаєм, де відкрита соціалістична економіка може створити ринок набагато більшим, ніж просто ринок центру виробництва товарів””.

Цей проект буде третім дослідницьким центром компанії Matsushita в регіоні Association of Southeast Asian Nations (ASEAN), до цього подібні центри були побудовані в Сінгапурі і Малайзії.

Для того что бы добиться успеха в любой области необходимо обладать хорошим набором знаний, и если у вас намечены переговоры с новыми партнерами то рекомендую прочитать статью что такое деловой стиль речи, которую можно найти на сайте www.100voprosov.net, так же на этом сайте вы найдете большое количество полезной информации которая касается всех аспектов жизни человека!Зверніть увагу:

Добавить комментарий