Якісні меблі, як вибрати виробника?

Грудень 16, 2012

Якісні меблі, як вибрати виробника?

Осінь – зима це меблевий сезон і саме в цей період багато людей займатися інтер’єром квартир і будинків і після довгих пошуків вибирають те, що їм більше до душі, і для того що б зробити вірний вибір слід обирати і продумувати всі варіанти.

Наприклад фабричні меблі трохи дешевше ніж меблі створені під замовлення саме під ваші розміри, справа в тому що фабрика закуповує всі матеріали великими партіями і меблі робиться на конвеєрі де все розраховано для максимальної економії. Однак у купівлі фабричної меблів є свої нюанси – у перше, як правило всі фабрики для економії використовують найдешевшу фурнітуру і при купівлі фабричних меблів можливі різні дефекти, справа в тому, що якщо на конвеєрі верстат збився з розмірів то це можуть не помітити і зробити партію бракованої меблів. Після покупки доведеться все це виправляти і знову таки нести додаткові витрати.

Що ж стосується виготовлення меблів під замовлення то тут теж є підводні камені – слід довіряти тільки відомим компаніям, наприклад таким як d3studio.com.ua – ця компанія вже давно на ринку і заслужено користується довірою як у великих корпоративних клієнтів, так і у людей, які хочуть замовити меблі для дому. Справа в тому що тільки перевірена компанія може зробити меблі за гарною ціною і якісно, якщо ви хочете заощадити і дати замовлення фірмі яка нещодавно на ринку то цілком можливо, що фахівці цієї компанії роблять роботу не якісно і ви можете мати з ними проблеми. Так що рекомендую працювати тільки з довіреними компаніями і рекомендувати його своїм друзям та колегам.Зверніть увагу:

Добавить комментарий