Мережа “Однокласники” – запустила рекламу на ТБ

Січень 10, 2013

Мережа “Однокласники” – запустила рекламу на ТБ

Адміністрація соціальної мережі «Однокласники» вирішила збільшити число постійних користувачів за допомогою масштабної телевізійної реклами. Такий незвичайний спосіб промоушену, коли Інтернет-ресурс рекламується з телевізійним каналам, а не навпаки, в нашій країні використовується вперше. Рішення йти на федеральні канали, які дивиться дуже велика кількість глядачів різних зворотних категорій, свідчить про бажання «Однокласників» охопити як можна більш широку аудиторію.

Реклама на телебаченні стартувала разом з введенням достатньо цікавою і дуже прогресивної функції. Тепер користувачі «Однокласників» мають можливість безкоштовних відеодзвінків до іншим користувачам цієї мережі. При цьому, що дуже важливо для багатьох «непросунутих користувачів», зовсім не потрібно встановлювати будь-яке додаткове обладнання або програмного забезпечення. Достатньо просто перейти на сторінку того, з ким хочеться поговорити і натиснути на кнопку з написом «зателефонувати». Дзвінок може бути звичайним або ж в режимі «відеодзвінок» з трансляцією зображення. Для реалізації останнього знадобиться наявність веб камери.

На даний момент на ТБ почалося просування двох рекламних роликів, які інформують глядачів про можливості здійснювати відеодзвінки в соціальній мережі «Однокласники». Пізніше, у разі отримання позитивного відгуку глядачів, можлива поява нових рекламних матеріалів. Їх завдання уявити «Однокласників» тієї невеликої аудиторії, яка ще не знає про існування такого потужного Інтернет-ресурсу. Тим же, хто знає про сайті, але поки ще не є постійним користувачем, рекламні ролики повідомлять про нововведення, як функціональних, так і дизайнерських, мета яких все та ж – зробити ресурс максимально зручним інструментом розваг і спілкування.

Ваш шеф вам предлагает повышение по службе при наличии специального диплома? В таком случае проще и лучше всего купить диплом который поможет вам подняться до заветных высот карьеры! Это избавит вас от утомительного посещения лекций в институте, да и если вы хороший специалист диплом это просто необходимая формальность!Зверніть увагу:

Добавить комментарий