Microsoft планує випуск бюджетних комп’ютерів

Листопад 14, 2011

Microsoft планує випуск бюджетних комп’ютерів

Компанія Microsoft планує створити лінійку персональних комп’ютерів для сімей достаток не дозволяє придбати дорогі сучасні моделі. Бюджетні комп’ютери будуть розроблятися у співпраці з декількома партнерами компанії, і по даним Microsoft їх вартість буде складати приблизно 250 доларів США.

Дана програма є частиною руху Connect to Compete який створила Федеральна комісія зв’язку США, мета даного руху є надання можливості користуватись ПК і інтернетом незабезпеченим сім’ям. Так за сприянням програми біля п’ятнадцяти мільйонів родин отримають можливість користуватись доступом до мережі інтернет за надзвичайно малою як для Америки ціною у 10 доларів.

Доступ нададуть найбільші американські провайдери такі як Cablevision, Comcast, Charter.
Для сімей які ще не мають комп’ютера будуть запропоновані бувші в вживанні моделі від компанії Redemtech за ціною 100 – 150 доларів, бюджетні комп’ютери від Microsoft будуть звичайно ж новими і поступлять у продаж вже в наступному році. Перевага комп’ютерів від Microsoft буде ще й в тому що на них буде безкоштовно встановлено операційну систему Windows, а також багато провідних програм від компанії включаючи і пакет Microsoft Office.

На нашем сайте вы всегда сможете найти интересные новости интернета, если же вы желаете почитать свежие новости России, тообязательно загляните на сайт www.chitay.net ! На сайте представлены актуальные новости по всем популярным категориям.Зверніть увагу:

Добавить комментарий