Microsoft придбала корпоративну соціальну мережу Yammer

Жовтень 13, 2012

Microsoft придбала корпоративну соціальну мережу Yammer

Як стало відомо, в підтвердження раніше ходили чутки, корпорація Microsoft офіційно повідомила про придбання фірмової соцмережі Yammer. Угода обійшлася софтверному гігантові в $1,2 млрд., що робить цю покупку однією з найдорожчих в історії компанії.

На офіційному сайті Microsoft повідомляється, що структурно фірма Yammer увіллється в складу підрозділу Microsoft Office Division, яке очолює Курт Дель Бене (Kurt DelBene), але буде далі підкорятися поточного генеральному директорові Девіду Саксу (David Sacks). Після завершення угоди, яку за стандартною процедурою повинні затвердити відповідні регулюючі органи, Yammer буде продовжувати займатися розвитком власного продукту, зберігаючи при цьому принципи свого бізнесу, що включають простоту і доступність на різних платформах. У майбутньому напрацювання Yammer будуть інтегровані в сервіси Майкрософт для корпоративних клієнтів: Office 365, Microsoft Dynamics, SharePoint.

За своїми функціональними можливостями корпоративна соціальна мережа Yammer досить схожа з Фейсбук. Вона була запущена в 2008 році в Сан-Франциско і зараз використовується багатьма компаніями, 80% з яких входять до списку Fortune 500. Всього платформою Yammer у світі користується більше п’яти млн. чоловік. Сервіс дозволяє працівникам даром спілкуватися в захищеній приватної соцмережі. Капіталізація компанії Yammer оцінюється в $500 млн. і на сьогоднішній день вона змогла залучити більш ніж $140 млн. інвестицій у свій розвиток.

Експерти позитивно сприйняли звістку про нове придбання Майкрософт. За словами Ларрі Каннелла (Larry Cannell), аналітика з Gartner, дана угода дозволить софтверному гігантові швиденько стати серйозним гравцем ринку корпоративних соціальних технологій.

На сегодняшний день техника 3Д моделирования очень перспективна и с помощью нее можно реализовать много интересных вещей, для того что бы не делать работу с нуля вы можете использовать готовые модели. Популярные новинки бесплатных 3D-моделей можно найти на хорошем сайте www.3d-models.com.ua – тут есть полезная информация и возможность быстро и без проблем скачать 3Д модели.Зверніть увагу:

Добавить комментарий