Microsoft вибиває відсотки від прибутку у Huawei

Листопад 10, 2011

Microsoft вибиває відсотки від прибутку у Huawei

Компанія Huawei скоріш за все стане наступним на кого Microsoft наїде за виплату відсотків за використання запатентованих продуктів. Як повідомляє британське видання The Guardian, високопоставлений представник компанії Huawei на в Лондоні визнав,що “компанія Microsoft вже прийшла і до нас” і “переговори знаходяться в стадії проведення”.

Есть немного свободного времени? Тогда поспешите скачать бесплатные игры на сайте “Top-games”. Игры поделены по категориям, также есть Топ -10 игр среди которых вы найдете лучшие игры за последнее время.

Як відомо раніше вже було підписано угоду з крупний виробником смартфонів і планшетів Compal Electronics. Compal Electronics випускає пристрої на основі системи Android для відомих брендів таких як Lenovo. Відповідно до пунктів цієї угоди виробник має сплачувати певні відсотки за використання деяких технологій які використовуються у пристроях на базі Android
Скоріше за все таку саму угоду Microsoft прагне укласти і з Huawei,виробником відомим багатьом українським користувачам, в тому числі, по 3g модемам для МТС.
Отже скоріш за прогнози експертів, згідно з якими Microsoft отримає у формі відрахувань з патентів, пов’язаних з Android, близько 444 мільйонів доларів за один лише 2012 фінансовий рік будуть вірними…Зверніть увагу:

Добавить комментарий