Mio готує MID-пристрій Moov V780

Жовтень 14, 2012

Mio готує MID-пристрій Moov V780

Відомий виробник невеликих GPS Навігаторів фірма Mio Technology представила свій новий MID (Mobile Internet Device)-пристрій під назвою Moov V780, сферою застосування якого стане навігація в дорозі, доступ у всесвітню Мережу і робота з мультимедіа-файлами. Як обіцяють представники виробника, дана новинка буде продемонстрована широкої громадськості в межах, що стартує 2 березня в німецькому місті Ганновері міжнародної виставки CeBIT 2010.

Анонсоване пристрій має розміри 204(Д) x 111(Ш) x 14,35(Т) мм і важить всього лише 445 р. Тут встановлений великий 6,95-дюймовий сенсорний дисплей типу зі штатним роздільною здатністю 800 x 480 пікселів, передбачений мікропроцесор працює на максимальній частоті 600 Mhz, доступно 512 Мбайт оперативки, об’єм внутрішньої пам’яті може бути від 4 Gb до 8 Gb, є роз’єм розширення для карт пам’яті стандарту microSD. За час автономної роботи відповідає стандартна акумуляторна батарея на 2300 маг, яка забезпечить непоганий запас часу роботи від однієї зараядки. Новинка поміщається в чорному пластиковому корпусі і має червоні або сріблясті торці, не виключені й інші колірні схеми.

Апарат Mio Moov V780 управляється за допомогою мобільної ОС Windows CE 6.0 R3, для роботи з навігаційною системою передбачено фірмове пз Mio Spirit. Також відзначимо наявність у новинці універсального роз’єму USB 2.0, бездротового WiFi-адаптера (підтримка стандартів 802.11 b/g), WiMAX, GPS, опціонально доступний модем для мереж 3.5G. Забезпечена шанс відтворення відеоматеріалу як 720p, є відеовихід. Що стосується дати надходження на прилавки магазинів, а також вартості Mio Moov V780, то даної інформації в Мережі поки що немає.

Используя современные устройства вы можете читать книги и обучаться новым знаниям буквально в любом месте, например если аудиокниги скачать бесплатно – то можно слушать их по дороге на работу в метро или автобусе. Или дома пока вы готовите еду или убираете в квартире, а большой выбор аудиокниг не даст вам соскучиться и вы сможете выбрать для себя любимых авторов для прослушивания в плеерах и телефонах!Зверніть увагу:

Добавить комментарий