Місто Кельн – цікаве для туристів

Лютий 23, 2013

Місто Кельн – цікаве для туристів

У Кельні Ви знайдете багато безцінних історичних і архітектурних пам'яток. Кожен турист обов'язково повинен відвідати ці знамениті місця. Ми рекомендуємо Вам звернути увагу на ансамбль з 12 романських церков – більшість релігійних пам'яток міста були побудовані ще в середні століття. Георгіївський собор є самим гарним будинком, зробленим в романському стилі.

Собори і церкви міста були пошкоджені серйозно під час Другої світової війни, але завдяки зусиллям талановитих архітекторів та реставраторів були повністю відновлені. Музей Wallraf-Richartz-Museum є одним з найпопулярніших музейних комплексів міста. Стіни музею зберігають колекції безцінних історичних артефактів і художніх виставок. Парк Rhine залишається одним з улюблених місць для прогулянок серед жителів і гостей міста.

Без сумніву, гарні танцюючі фонтани є головною прикрасою парку. На території парку Ви також знайдете басейн, кілька танцювальних зон та області для пікніків. Цей парк стане по-справжньому улюбленим місцем серед любителів активного проведення часу.

Серед інших відомих пам'яток в Кельні, які рекомендуються для відвідування, є Музей шоколаду, місцева ратуша, і красивий собор Кельна. Музей шоколаду відкрився не так давно, в 1993 році. Він названий на честь великої компанії, яка виробляє улюблені солодощі багатьох людей. В музеї є колекція цікавих експонатів, які мають прямі або непрямі зв'язки з виробництвом шоколаду.

Так як цей музей є унікальним об'єктом такого роду, тут завжди багато відвідувачів. Екскурсії для відвідувачів проводяться щодня.

Перша будівля на місці сучасної Ратуші було побудовано на початку 15 століття. Ратуша не була серйозно відновлена до середини 20 століття.

Будівля стояло в своєму первинному вигляді протягом більше чотирьох сотень років. Під час Другої світової війни будинок було повністю зруйновано.

Тільки в 1972 році архітекторами вдалося завершити реставрацію і повернути колишню красу цього історичного будинку. Статуї восьми пророків, які встановлені в головному залі, є головною прикрасою мерії.

Це лише мала частина примітних місць, які було б цікаво відвідати кожному туристу.

А Вы еще не думали где отдохнуть? Предлагаем посетить термальный курорт Шарвар. Отдых в Венгрии принесет Вам незабываемые впечатления и массу удовольствия!Зверніть увагу:

Добавить комментарий