Місце для шанувальників гарної природи Сілісерх

Квітень 30, 2013

Місце для шанувальників гарної природи Сілісерх

Це чарівне місце між Алваром та Національним парком Саріска. Озеро Сілісерх площею 10,5 км2 розташоване в долині серед низьких лісистих пагорбів і залишається головним джерелом води для Алвара і його околиць.

На пагорбі над озером височіє палац, побудований в середині XX ст. правителем Вина Сінгхом для його красуні-дружини – місцевої сільської дівчини, яка не хотіла їхати далеко від рідного дому. Колись грандіозний палац нині перетворений в готель і служить ідеальним місцем для відпочинку в тиші, бо тут чути лише крики великих бакланів, качок та інших водоплавних птахів. Тутешні доріжки ведуть до підніжжя гір і навколо озера, де збереглися залишки старовинних кенотафів.

Вы любитель всего красивого и стильного? В таком случае посмотрите на красивые пейзажи фото они помогут вам поднять настроение и зарядиться позитивной энергией на целый день!

З відкритої тераси палацу відкриваються чудові види на озеро, особливо привабливі на заході дня. Раджгарх В мальовничій долині з зеленіючими полями і цитрусовими гаями розташований пагорб з грандіозним фортом Раджгарх – старовинної столицею алварскіх правителів.

Він був побудований засновником династії Пратапом Сінгхом в середині XV ст., Але статус столиці зберігав недовго, бо після захоплення Бала-Кіла цим правителем в 1775 р. двір перебрався в Алвар. Форт Раджгарх колись було столицею алварскіх князів Але форт з прекрасним Шиш-Махалом, стінами з фресками і таємними переходами служив літньою резиденцією, а згодом був залишений.

Покинутий вид має і містечко біля підніжжя гори.Зверніть увагу:

Добавить комментарий