Місця релігійного культу в Індії

Березень 26, 2013

Місця релігійного культу в Індії

В Індії співіснують всі основні світові релігії. Правила поведінки розрізняються в храмах кожної релігії, але скрізь необхідно їх дотримуватися. Якщо ви не пам'ятаєте, як себе вести в храмі даної концесії, озирніться і поспостерігайте навколо себе. Не заважайте людям молитися, фотографуючи і голосно розмовляючи.

Завжди необхідно запитувати дозвіл на фотографування. Одяг повинен бути чистим і не дуже відкритою, а голова покритої. Жінки повинні прикривати плечі і ноги хоча б до середини ікри, а голову покривати хусткою. Чоловіки не повинні з'являтися в шортах.

В більшості храмів взуття залишають при вході, а всередині можна сидіти, відсунувши ноги в сторону від головного святилища. В індуїстських храмах зазвичай віруючі і відвідувачі приносять квіти і ароматні палички. Крім головного в інших частинах храму часто є додаткові святилища.

Перед ними не можна сидіти або обпиратися. Священними вважаються навіть руїни храмів і придорожні могили. Іноді в індуїстські храми не допускають представників інших концесій. Якщо вас зупиняють при вході, не вважайте це за образу.

У мечетях і гурудвари при вході голови повинні бути покриті шарфом або великою хусткою, але не головним убором. Уникайте входити в мечеть під час служби, пам'ятайте, що тут чоловіча половина відділена від жіночої.

Что выглядеть стильно и можно не обязательно тратить много денег, можно купить футболки с приколами и быть стильным и современным – если будете ходить в такой футболке на вас обязательно обратят внимание девушки!Зверніть увагу:

Добавить комментарий