Міжнародні та внутрішні аеропорти Індії

Березень 26, 2013

Міжнародні та внутрішні аеропорти Індії

У Делі знаходиться головний міжнародний аеропорт імені Індіри Ганді з двома терміналами: перший з них призначений для внутрішніх, а другий – для міжнародних рейсів. Останній обладнаний краще, там є обмінні пункти валют, що працюють цілодобово, камера схову і зали очікування з кондиціонерами.

Розташовані в зоні прильоту відділення допоможуть вам скласти і графік подорожі, і тут же службовці готелів запропонують вам готель для проживання. Внутрішній термінал розміщується в Палама, в 7 км від терміналу. При необхідності пересадки з внутрішнього рейсу на міжнародний (і навпаки) слід передбачати час для поїздки між терміналами (займе приблизно 15 хв). Безкоштовні автобуси аеропорту курсують щогодини між ними в години пік, коли прибувають більшість міжнародних рейсів.

Транспорт до аеропорту Внутрішній термінал знаходиться в 12, а міжнародний в 19 км на північний захід від центру міста (Коннаут-Плейс). Між ними ходять автобуси, вартість проїзду приблизно 50 рупій. За стійкою в зоні прильоту можна замовити таксі з попередньою оплатою за фіксованою ціною: приблизно 200 рупій від терміналу і 150 рупій від терміналу до центру міста. Якщо вам заброньовано житло, перевірте, чи не очікує вас безкоштовний готельний транспорт.

Поїздка з аеропорту до центру міста займе хвилин п'ятдесят або менше, якщо ваш рейс ранній. Реєстрація на рейси Реєстрація на міжнародні авіарейси зазвичай починається за 2-3 години до відльоту.

На більшості внутрішніх маршрутів на це відводиться година. В більшості своїй авіакомпанії встановлюють ліміт ваги багажу в 20 кг на пасажира і одне місце ручної поклажі. Деякі міжнародні авіакомпанії допускають провезення двох валіз і одного місця ручної поклажі.

Доплата за перевищення ваги багажу може виявитися значною. Сертифікат податкового управління Якщо ви перебували в Індії більше 120 діб від дати отримання візи, перед відльотом вам доведеться отримати сертифікат в підрозділі для іноземців Управління прибуткових податків, в якому буде вказано, що ви не працювали в Індії і самостійно фінансували свою поїздку в іноземній валюті.

Зберігайте всі туристичні документи фінансового характеру. Виїзна мито Залишаючи Індію, іноземні туристи повинні сплатити виїзну мито в розмірі 500-700 рупій (10-15 доларів), якщо ця сума не ввійшла у вартість вашого квитка.

Вилітають в сусідні Пакистан, Непал і Шрі-Ланку це мито обійдеться всього в 150 рупій (3 дол.)

Приближается праздник всех школьников и студентов – выпускной! И если вас интересуют качественные платья на выпускной по выгодной цене то следует обратиться в магазин Тру-ла-ла – тут вам подберут самое стильное и красивое платье в котором вы будете выглядеть идеально!Зверніть увагу:

Добавить комментарий