Монітор Acer HR274H нові можливості 3D зображення

Грудень 2, 2011

Монітор Acer HR274H нові можливості 3D зображення

Нова модель монітора Acer HR274H – здатна не тільки показувати надзвичайно якісне зображення, але й перетворювати звичайну картинку в тривимірне зображення! Завдяки таким можливостям нового монітора від компанії Acer Ви зможете переглянути улюблені фільми, фотографії та пограти в ігри в дивовижному світі .
Монітор оснащено екраном діоганалью у 27 дюймів, здатним відображати зображення роздільною здатністю у 1920 x 1080 пікселів. Кути огляду монітору 170/160 градусів, модель оснащена світлодіодним підсвічуванням, а максимальна максимальну яскравість дорівнює 250 кд/м2, час час відгуку надзвичайно швидкий – 2 мс.


Для зручності монітор оснащено механізм який надає можливість змінювати кут нахилу. Для тих хто немає комп’ютерних колонок в моніторі передбачені два динаміка, потужність іх не велика 2 Вата, але цього цілком достатньо для озвучення невеликого приміщення. Звичайно ж компанія Acer потурбувалась про якісні поляризаційні 3D окуляри які Ви знайдете в комплекті з монітором.
Вартість моделі на сьогоднішній день становить 600 доларів США.

Вам необхідно придбати якісні запчастини для свого авто? Зверніться до менеджерів компанії Era Parts, тут Ви знайдете запчастини львів у найбільшому асортименті і по найкращим цінам у Львові!

Сервер Айон с хорошим пингом в СНГ.Зверніть увагу:

Добавить комментарий