Моті Дунгрі – цікаве місце

Березень 26, 2013

Моті Дунгрі – цікаве місце

Моті Дунгрі зобов'язаний своїм зовнішнім виглядом раджі Савай Ман Сінгху, який перетворив старий форт Шаккаргарх до палацу, добудувавши до нього башточки, як в шотландському замку. У 1940 р. він одружився на прекрасній принцесі Гаятри Деві з Куч-Бі-хара, і палац після модернізації його внутрішньої частини став місцем проведення блискучих прийомів.

Після кончини раджі в 1970 р. його вдова (Махарані), що була тоді членом парламенту, жила тут кілька років, підтримуючи зв'язки зі своїми виборцями. Палац (приватна власність) височіє на низькому пагорбі, і з дороги видно лише його стіни і високий шпиль стародавнього храму Шиви.

Біля підніжжя Моті Дунгрі знаходиться біломармуровий храм Лакшмі Нараян. Цю величну споруду звели в 1979 р. на землі, проданої джайпурскім князівським сімейством, на кошти пожертвувань відомого підприємця Бірла.

Незважаючи на те що про продаж було багато суперечок і шуму в місцевій пресі, нині храм з чудовою різьбою – популярне місце паломництва. Біломармуровий храм Лакшмі Нараян в Рожевому місті Розкішний інтер'єр палацу Рамбагх.

Интересуетесь интересными вещами и фактами? Прочитайте статью про племя Масаи – тут вы найдете действительно интересный материал для прочтения!Зверніть увагу:

Добавить комментарий