«МТС Пошта» новий проект від МТС і Microsoft

Серпень 30, 2011

«МТС Пошта» новий проект від МТС і Microsoft

«МТС Пошта» – це проект який побачить світ завдяки мобільному оператору МТС і всім відомої компанії Microsoft. Цей сервіс надасть змогу абонентам “Мтс” скористуватись самим популярним почтовим сервісом “Hotmail”.
Користувачі сервіса отримають наступні можливості
-можливість швидко відновити забутий пароль: адреса електронної пошти МТС безпосередньо пов’язаний з мобільним номером абонента, і за запитом абонент може отримати пароль по SMS;

  • постійний доступ до посилань на основні сервіси мобільного оператора, а також стрічку новин;
  • можливість легко і швидко зареєструвати нову адресу електронної пошти і користуватися поштовим і онлайн-сервісами з будь-якого пристрою.
  • .

Процедура реєстрації почти «MTC Пошта» на сайті www.mymts.ru досить проста. Зареєстрований користувач отримує також обліковий запис Windows Live ID,за якою надається безкоштовний (але інтернет-трафік оплачується відповідно до тарифного плану) доступ до додаткових онлайн-службам, включаючи:

  • Windows Live SkyDrive – онлайн-сервіс для безпечного зберігання та спільної роботи з документами Microsoft Office Word, Excel, PowerPoint, OneNote (включаючи веб-версію додатків)публікації фотографій та інших файлів;
  • Windows Live Mesh – додаток і сервіс для синхронізації файлів і настройок між комп’ютерами;
  • Групи Windows Live – зручний інструмент для організації взаємодії вдома і на роботі, що включає групу розсилки, спільний календар, простір для зберігання та спільної роботи з документами.
  • Спрощений доступ до послуг МТС, в тому числі полегшений процес відновлення забутого пароля на сайті www.mymts.ru та інші.
  • Доступ до всіх безкоштовним сервісів на смартфонах з ОС Windows Phone 7, таким, як магазин додатків Marketplace, віртуальна флешка SkyDrive, пошук і блокування втраченого телефону і багатьом іншим.
  • Доступ до служби Xbox LIVE

Веб сайт проекту – www.mymts.ru

С давних времен люди занимались розгадкой сновидений, есть масса разнообразных толкований снов. На данном сайте Вы сможете найти полезную информацию если Ваш знак козерог либо какой либо иной!

 

Абоненти МТС можуть підключити вже наявні адреси електронної пошти до послуги «МТС Пошта», при необхідності перенести дані (повідомлення, контакти і в деяких випадках календар) і керувати всією своєю електронною поштою в єдиному інтерфейсі «МТС Пошта». Як обіцяють компанії, набір сервісів,надаються в рамках послуги «МТС Пошта», буде постійно розширюватися.Зверніть увагу:

Добавить комментарий