Музей Міський палац у Джайпурі

Березень 26, 2013

Музей Міський палац у Джайпурі

Вважається, що цей храм колись служив парковим павільйоном під назвою Сураджі-Махал, де жив Савай Джай Сингх, поки будувався місто його мрії Джайпур. Одного разу вночі він прокинувся і побачив перед собою Крішну, який попросив повернути йому «божественну обитель». Тоді Джай Сингх перебрався в Чандра-Махал, що на іншому кінці парку, а тут встановив образ божественного покровителя Джайпуру. Віруючим дозволяється кинути побіжний погляд па божество 7 разів протягом дня і в спеціальні свята, як Джанмаштамі.

За храмом лежить Джай Нівас-Багх (XV ст.), Місце для розваги жінок з палацу правителя. Вид його був навіяний класичним могольских чарбагхом з водними каналами, фонтанами і красивими квітковими клумбами.

Ще північніше знаходиться Бадан-Махал п'яти арочний мисливський павільйон на березі Талкатори, його стелі зберігають сліди біло-блакитний розпису у вигляді хмар (бадан).

Хотите получить новые знания и при этом не тратить время на добираение к месту обучения? В таком случае здесь можно записаться на семинар по интернет-маркетингу и получить большой багаж знаний и при этом не потратить много времени и денегЗверніть увагу:

Добавить комментарий