На південь від міста за стінами Джайпуру

Березень 3, 2013

На південь від міста за стінами Джайпуру

До кінця XX в. Джайпур вийшов далеко за межі, встановлені Савай Джай Сінгхом. Велика частина території за стінами міста забудовувалася при освіченому правителя Савай Рам Сингхе (пр.

1835-1880). При цьому вмілому адміністратора також були введені такі нововведення, як хороші дороги, вуличне освітлення і водогін. У міру розширення Джайпуру до його складу входили палаци задоволень і мисливські будиночки на околицях міста. І до цих пір ми бачимо тут гармонійне поєднання старовини та новизни.

Цей чудовий особняк з куполами, і балюстрадами знаходиться в центрі парку Рам Нівас. На першому поверсі тут виставлені декоративні щити і підноси з металу роботи джайпурскіх майстрів, зразки глазурованої кераміки і навіть єгипетська мумія, а також представлені сцени з сільського життя в натуральну величину.

У 30-метровому (розписаному тканому свиті) відображено життя Пабуджі, народного героя (XV ст.). На другому поверсі розміщено прекрасне збори Могольської і раджпутской мініатюри.

На прохання можна подивитися на найбільший скарб музею – один з найбільших в світі перських садових килимів (1632), який знаходився в Дурбар Холі.

У вас знайшлася річ, яка не дуже то й вам потрібна? Тоді краще всього заглянути на сайт, де можна віддати задарма і, можливо, ця річ ще знадобитися іншим людям і вони скажуть вам велике спасибі!Зверніть увагу:

Добавить комментарий